Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lenovo számítógép? Megbízható?...

Lenovo számítógép? Megbízható? Vagy csak a laptopok rosszak?

Figyelt kérdés

[link]

Erről lenne szó, akciósan megkapnám 220-230 körül.


2017. aug. 2. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyit megér. Azt azért nézd meg milyen táp van benne. Nehogy ilyen Codegány legyen vagy mbase
2017. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azt a leírásban sajnos nem írja, de szerintem ha esetleg kellene hozzá új táp is, bőven megér ennyit. Csak nem tudom, hogy a lenovonak milyen minőségűek az asztali gépei. Néztem itthon is gépeket(inkább alkatrészenként) de ennél rosszabb konfig jött volna ki, kb ennyi pénzből, sokkal olcsóbb videókártyával, és ssd nélkül.
2017. aug. 2. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fog elromlani mert nem a lenovo gyártja az egyes alkatrészeket, tehát még ha a lenovo rossz is lenne, akkor sem romlana el. Ha van rá garancia akkor még főleg.
2017. aug. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A laptopok sem rosszak, csak elqrvultak Szingapúrban, ráadásul egy egészen rossz Seagate (Barracuda) sorozattal szerelték az újabb notikat. Ha Lenovo és laptop, akkor a régebbi (5-6 éves) cuccokat érdemes inkább venni.

Az asztali gépek esetén inkább a belsejét kell megnézni, ahogy írták, ne szutyok párezres táp és/vagy alaplap legyen benne, mert az az egészet lehúzza.

2017. aug. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm
2017. aug. 3. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!