Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol csinálnak processzor...

Viktorinhoo kérdése:

Hol csinálnak processzor delidelést (bocsi ha nem jól írom)?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem egy I5-7600k-t és mondták,hogy csináltassak delidelést rajta,mert a gyári "paszta" amit a prociba nyomnak nem ér semmit. Annak cseréjével akár 10 fokot is csökkenne a hőmérséklete. Persze most max 60fokon volt eddig több óra játék után is. esztergom és környékén volna a legjobb. Köszönöm a válaszokat.

#processzor #delidelés
2017. aug. 2. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Hardverapro.hu. Ott már láttam nem egyet aki csinál
2017. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen,én is azt nézem,Veszprémben,meg Pécsen vannak akik csinálják,de személyesen akarom elvinni a procit,hogy a szemem előtt csinálja meg,és azért több mint 2 órát nem akarok autózni.
2017. aug. 2. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát bástyánál van egy pali az nem tudom csinál-e ilyet én csak pasztát vettem ott de Dorogon a körforgalomnál van a CompL ott megkérdezheted.
2017. aug. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hardverapron nézz körül szerintem is,ott van pár kolléga.ha nem találsz,írj egy gyors kérdést s1151 topikba prohardveren,ott segíteni fognak.

egyébként ha van egy kis kézügyességed,és odafigyelsz meg lehet csinálni otthon is,annyira nem vészes feladat.

G4400-emet delideltem,15fokkal hűvösebb 4.7GHz-en.

2017. aug. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Most miért jó az ha te is látod? Ha megbízható embernek postázod el az nem ver át. Ha már van 20-30 elégedett vásárlója akiknek jól csinálta meg akkor pont téged miért verne át? Erre van az értékelési rendszer a hardveraprón.
2017. aug. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
20-30 értékelést nem nehéz írni sehol szerintem,csak kell pár email amin regisztrál,..na meg nem akarok napokig várni a processzorra,..még max akkor lenne a jó,ha szállón laknák,mert a gépem nem hurcolom magammal.
2017. aug. 3. 15:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Én semmi pénzért nem csinálnám meg. Ha lekapod róla a fedelet, akkor annyi a garanciának. Szerintem az a pár fok amit nyerhetsz vele nem oszt nem szoroz.
2017. aug. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem pár fokot nyer, hanem akár 10 et is vagy akár többet is. És a processzoroknál a garancia eléggé tök mindegy, mert valami kegyetlen nehéz megölni egy processzort. Ha nem küldesz rá 1,5x feszültséget a világból kimegy annyira jól bírják.


Kedves kérdező, akkor tessék 177 pozitív értékelés.

[link]


Tudom, hogy nem akarsz várni de sokszor jobb megoldás elküldeni, mint helyben keresni aki még lehet, hogy nem is olyan jó.

2017. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
És ő helyileg merre is dolgozik? Hátha a közelben vagyok,és be tudnám neki adni a procit,aztán pár nap múlva elhozni tőle,..postában nem bízom azért.
2017. aug. 4. 18:31
 10/10 anonim ***** válasza:

Írj neki üzenetet.


Amúgy kiben bízol, ha sem a szakiban sem a postában? :) Foxpost, Webox biztonságosabb szerintem, és olcsóbb is. Érdemes rákérdezni náluk ezekre, Budapesten minden bokor mellett van már ilyen automata. A Posta a múlté, már elnézést.

2017. aug. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!