Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hőtermelés és CPU hűtő hangoss...

Hőtermelés és CPU hűtő hangossága szempontjából Intel Core i5-7600 vagy hasonló kategóriás AMD Ryzen a jobb?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék Intel Vs. AMD vitát, csak ez érdekelne, tudom, hűtőt le lehet cserélni, de ha kis házba teszem, melyiktől várhatok kevesebb hőtermelést?

Húzni nem szeretném, nem "K" processzorra gondoltam Intel esetén (AMD-t nem ismerem, ezért érdekelnének a vélemények).



2017. aug. 9. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen hűtőt veszel rá. A drágábbabb kategóriában rá szokás írni a decibelt, amin üzemel - sokszor 3-szor halkabbak is vannak, mint az ócsó kategóriában.
2017. aug. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Gyári hűtő pl. AMD esetén halk lenne?

Tudsz olyan hűtőt ajánlani pl. Intel 7600-ra amely szinte nem hallható?

2017. aug. 9. 17:08
 3/6 anonim ***** válasza:
A gyári hűtő az AMD-n az nem hogy halk, de inkább irdatlan hangos :-) Intel-ekről nincs tapasztalatom.
2017. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3 Már nem az FX korszakban vagyunk.


Hang terén nagyjából egyformák, attól függ melyik ryzenről van szó mivel több fajta hűtővel vannak szerelve különböző típusok.

2017. aug. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hőtermelés szempontjából mi a helyzet? Régen olvastam, hogy AMD e téren rosszul állt, Ryzen megoldotta a problémát
2017. aug. 9. 17:34
 6/6 anonim válasza:
Gondolom Ryzen-en belül most az 1600-ra gondolsz és igen hőtermelés és hang szempontjából is jobb a Ryzen. Most az AMD egy kifejezettem JÓ hűtőt rakott alájuk. Le se kéne cserélned.
2017. aug. 10. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!