Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehetséges, hogy kicserélik...

Lehetséges, hogy kicserélik az alaplapot?

Figyelt kérdés

iPon-ról vettem egy összerakott gépet. Frissítettem a BIOS-t, de valami rosszul sült el és valószínűleg leromboltam a BIOS-t (frissített, majd újraindítás után nem bootolt be). Visszaküldtem nekik másnap a gép érkezése után garanciába, de nem mondtam, hogy mit csináltam vele.

A kérdésem az lenne, hogy erre a problémára rájöhetnek és bukhatom a garit, ha igen kb. mennyiért javítják?

Másik kérdésem az lenne, hogy kb. ez mennyi idő lehet szerintetek?

Volt már ilyen problémája valakinek?

Az iPon nem mond semmit.



2017. aug. 12. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy miért nem bootol be, cseréljék ki. A gyártó meg tegyen bele 2. BIOS chipet, ami pár forint, ha nem akar ilyen problémákkal foglalkozni, ennyi.

Az IPON nem túl híres a gariztatásban, de 3 napon belül cserélniük kell nem gariztatni, szóval verd az asztalt.

2017. aug. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogy érted azt, hogy 3 napon belül cserélniük kell? Nekem azt írták 15 munkanap.
2017. aug. 12. 12:56
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy terméket vásárlástól számított 3 munkanapon belül meghibásodás miatt visszajuttatsz, akkor azt cserélni kell. Ha 3 munkanapon túl, akkor garanciáztatni kell, ami akár 1 hónap is lehet.
2017. aug. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!