Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés
edem23 nevű felhasználó kérdése:

Vettem 1 új külső vinyót amiről azt gondoltam hogy majd az usb porton keresztül csatlakoztatom a tv-hez. Ezzel nem volt gond, viszont a szolgáltató nem teszi lehetővé a felvételt a tv ből!?

Rendben gondoltam, akkor majd jó lesz a laptophoz. Ezzel meg az a gáz, hogy mivel a tv csinálta az 1. formázást, a laptop nem ismeri fel. Mit kellene csinálnom ahhoz hogy újra tudjam használni a laptophoz a külső vinyót?

Keress kérdéseket hasonló témákban: TV, LG, csatlakozó, USB, külső tárhely, külső winchester, tárhely, PC, winchester, laptop

08-13 01:50  Privát üzenet  Tetszik 

A válasz
pinkpancser nevű felhasználó válasza:

Szolgáltató nem fogja engedni a felvételt! Viszont ha a TV tudja a PVR-t akkor tudsz felvenni.
Ha pedig laptopba akarod újra használni akkor csak újra kell formáznod/particionálnod laptoppal.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 08-13 10:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudok kábel nélkül (pl. HDMI) a notebook-ról, egy külső monitorból második képernyőt csinálni egyszerűen? Kérlek olvasd el a kiegészítést is.
Laptopból kiszedett merevlemezt lehet használni más géphez/laptophoz csatlakoztatva, mint külső merevlemez?
Mennyire megbízható az alábbi merevlemez: Seagate BarraCuda 2TB 128MB SATA3 ST2000LM015?
A külső internetes ip címemet amit a szolgáltató oszt ki miért nem tudják pingelni mások?
Hogyan tudok, otthon szervert csinálni, úgy hogy elérhető maradjon, a szolgáltató ne változtassa meg a külső ip met?
Hogyan lehet műholdas T-home set top boxxal külső videomagnós felvételt készíteni? A korábbi set top boxxal símán ment, a szolgáltató által lecserélt EC2208S készülék jelátvitele..

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu