Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A videókártyám túlmelegszik...

A videókártyám túlmelegszik és leáll. Kismillió lapot néztem a probléma megoldására, mostmár ide fordulok, bővebb info lent. (? )

Figyelt kérdés

Kártya: Gty 770

Felmegy 70 fokra és leáll.

Játékoknál szokott előfordulni és ez a baj , ( Warface , Paladinsnál mindíg , LoL -nál néha)

Amiket probáltam :

Újrapasztáztam a procit ; Meghúztam a kártyán az összes csavart ; Drivert telepítettem újra , Ki kompresszoroztam az egész gépet .

Azt figyeltem meg , hogy a kártyán a venti nem pörög olyan gyorsan.

Ami maradhatott , valahol olyat írtak szar a kari áramellátása szal táp kuka, de lehet a kártya hibája , segítsetek légyszi , köszönöm!



2017. aug. 13. 21:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

70 fok vga-nál semmi, főleg játék alatt.

Ott valami más lesz a gáz.

Proci, táp típúsa?

Hány fokos a proci?

2017. aug. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

70 foknál nem a videokártya fog elszállni, ahhoz már 80 fok kéne.

Milyen tápod van? chieftec smart, keepout, codegen, zalman, vagy simán gépházhoz adott előre beépített táp, stb akkor az is okozhatja, pontos név nem ártana


Próbáld meg lekapni a gépház oldalát úgy megnézni leáll-e.


Hogy szokott leállni? Simán kikapcsol és leáll egy pillanat alatt, kék halál, szépen elindítja a leállítást, vagy hogyan? Procid milyen, illetve milyen hűtő van rajta?

2017. aug. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok raktattam rá új drivert amitöl tudom állítani a ventit , és amilyen gyorsra felraktam olyan gyorsan kikapcsolt a gép , ez tuti táp lehet , nem? táp típusa si series fsp 700-50arn
2017. aug. 14. 00:43
 4/11 A kérdező kommentje:
gépház oldalával leszedve is ugyanugy csinalja , fogja magat mintha aramtalanitanad egyböl kikapcs minden és aztan magatol ujra bekapcsol, proci : i5 3570 és 3 hütő van a karin ,
2017. aug. 14. 00:48
 5/11 MGéza ***** válasza:
Hát az ilyen reset szerű kikapcsolások 90%-a tápegységre vezethető vissza. Esélyes hogy az.
2017. aug. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy táp.
2017. aug. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg régi a tápegység, lehet benne olyan kondenzátor ami már kiszáradt, elöregedett esetleg tönkrement.

Ha tudsz, kérj kölcsön egy csere tápot és nézd meg azzal.

2017. aug. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
rendben köszi , és mily tápot vegyek , meg mit nézzek egy tápon , mostani 700 w , vagy csak ezt kell néznem?
2017. aug. 14. 09:15
 9/11 MGéza ***** válasza:
CM Masterwatt lite 500W lenne a minimum ide. Ne a wattok számát nézd, 450-500W minőségi elég. Corsair CX 450M, Fractal Design Integra m 450 is vinné, ezek drágábbak de magasabb minőségűek.
2017. aug. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok cm 700 wattot vettem , patent ujra a gép :D köszi minden segitsgeget
2017. aug. 16. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!