Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Össze szeretném rakni a...

Össze szeretném rakni a legjobb agp kártyával működő konfigot. Segít valaki?

Figyelt kérdés

2 hete kb megtaláltam a padláson az első gépemet és poénból meg ha mondjuk itt alszik egy haver akkor tudjunk lanozni kicsit normálisabb játékokon.

Olyan sokat nem szeretnék rá költeni. Már van egy sapphire radeon hd 3650 kártyám meg 1,5gb DDR ramom. Valaki megmondaná melyik a legjobb agp-s alaplap meg a legjobb processzor amit elbír az az alaplap?



2017. aug. 15. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Valaki megmondaná melyik a legjobb agp-s alaplap meg a legjobb processzor amit elbír az az alaplap?


Már csak egy fontos infó hiámyzik.

2017. aug. 15. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na mi?
2017. aug. 16. 01:08
 3/6 anonim ***** válasza:
Talán az alaplap?
2017. aug. 16. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Talán ha figyelmesebben olvasod ottvan, hogy én is ezt kérdezem, hogy melyik a legjobb alaplap amin agp-s vga csati van és abba az alaplapba melyik a legjobb proci.
2017. aug. 17. 18:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba a HD 3850 miatt.Az bagyon gyenge kártya sajnos.
2017. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Agp-s kartyak kozul az a legerosebb. De azt nem talalni sehol meg 1 magos proci azt nem hajtja ki. Ezert a 3650 szerintem tokeletes egy agp konfighoz. Foleg ugy hogy kb csak viccbol rakom ossze.
2017. aug. 19. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!