Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Használt laptop vs használt...

Használt laptop vs használt pc vs épitett pc?

Figyelt kérdés

Sziasztok, nemsokára akarok venni egy gépet amivel lehet játszani,filmezni ,stb. Igazából én a laptop felé hajlok inkább mert kényelmesebben lehet nézni filmeket,videókat stb.Olyan laptop kéne nekem ami elviszi a cs:go-t legalább 60 fps-el low on. Igazából más játékra nem is kéne gép. A PC csak azért jött nálam szóba mert játékra sokkal erősebbek de mivel csak cs:go -ra kéne ezért nem laptop is elvinné gondolom. Azért akarok használtan venni egy laptopot vagy pc-t mert kevés rá a keretem. MAX 60k. Tudom hogy nehéz találni ebben az árban jó használt laptopot, de pc-t meg simán lehet találni ami bőven viszi a cs go-t. És hát összerakni is lehet már 60kból gépet. Nem tudom mit vegyek. Tudnátok segíteni?

Ui.: Bocs a fogalmazásom miatt ,meg az összevissza dolog miatt ,még reggel van xD



2017. aug. 20. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag semmiben sem értek veled egyet, de ez legyen az én bajom. Laptopot felejtsd el. Mind sz@r.

60 ért kapsz egy olyan laptopot, amelyik annyit tud, mint egy 30 ezres új telefon. Nem éri meg.

2017. aug. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Értem, és akkor mit tanácsolsz? Vegyek pc-t?
2017. aug. 20. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha tudsz gyűjteni picit, akkor gyűjts még, mert ez így karcsú. Laptopot még használtan se kapsz ennyiért jót.
2017. aug. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
59k ért volt vannak a jofogáson. Csak nem értek hozzájuk, hogy melyik jó vagy melyik nem. Volt egy samsung amiben i5 3.2ghz(turbo boost) 4gb ram , nvidia geforce GT390M azthiszem.
2017. aug. 20. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!