Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ezen a gépen melyik játékok...

Ezen a gépen melyik játékok futnak el? Ezt a gépet érdemes e meg venni? Palit, Inno3D, KFA2 ezeknek jók a hűtésük, nem melegszik nagyon, nem hangosak, melyik ezek közül a legjobb? (MIND3 kérdésre akarok választ kapni)

Figyelt kérdés

Most jelenleg van egy ilyen gépem ebben van:

GeForce 7600 GS 128 mb

1 magos Athlon 64 3300+

512 mb ram

Ezen milyen játékok futnak el,mert majd veszek másik gépet de azt karácsony környékén veszem meg ,addig is ezért akarom tudni ,hogy ezen a gépen milyen játékok futnak el


A gép amit venni akarok az 26.990 forintba fog kerülni és természetesen nem a mai játékokkal akarok játszani elég az is ha pár éves játékokkal játszhatok,a gépbe amit venni akarok ezek az alkatrészek vannak nem használt gép, újjonan kapható gép:

Palit GeForce GT 420 2GB

Intel Pentium Dual-Core D 925 3GHz

2GB DDR RAM

FSP FSP300-50HMN 300W

Amúgy meg csak úgy mondom nincs Full HD-s monitorom 1680x1050 képernyőfelbontású monitorom van de ,nekem már az is tökéletes ha 720p-be low grafikán játhatok vistont egy játékot meg nénék 1680x1050 képernyőfelbontásba biztos van olyan jó grafikájú kisebb gépigényű játék amit el visz ez a gép, na és a Palit,inno3D,KFA2 gyártójú videókártyák közűl meilyk éri meg a legjobban hangosak e ,mennyire melegednek, és melyik a legjobb ezek közűl ,mert gondolom nem csak ezek a Gigabyte,Asus,MSI,Sapphire ezek csinálnak jó kártyákat válaszokat előre is köszönöm?!



2017. aug. 25. 17:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Hát a mostanin kb. 12-15 éves játékok. Töltsd le a Battlefield 1942-t, én is azzal játszok pedig jobb gépem van. Még vannak aktív szerók.

[link]


Másik gép sztem nem ér 27 ezret, arra ne frissíts.

2017. aug. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Jujj meg ne vedd annyiért.

Inkább itt nézelődj:

[link]

2017. aug. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Na de azok amik harveraprón vannak azok használt gépek az amit én ki néztem magamnak az új ,és újjonan nem csoda ,hogy ilyen drága,én pedig újjonan akarok gépet venni ezért az árért vannak azért még rosszabb gépek is
2017. aug. 25. 18:04
 4/17 MGéza ***** válasza:
Ne szórakozz már... Ennyiért Core 2 gépeket is árulnak. Mindjárt linkelek pár jobbat.
2017. aug. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 szántóvető ***** válasza:

a kinézett gép még viccnek is rossz.hardveraprón van használtan:

a10 5800k: 10ért

fm2-es lap:8-ért garival

4 gigás ddr3 ram modulokat is találhatsz 4e Ft/db áron.

2017. aug. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérdező - semmi baj nincs a használttal! Ezek az alkatrészek sok-sok évig bírják. Ez egy olyan piac ahol nem érdemes elavultabb komponenseket venni drágábban csak mert új.

Benne vannak a gépben, úgysem látod :)

2017. aug. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Hogy lenne már új, ne viccelj. Én elhiszem, hogy te nagyon kompromisszumkész vagy, de azért van egy alsó határ, ami alá nem szabad menni, mert a spórolás könnyen átmegy pénzkidobásba.
2017. aug. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

A mostani gépeden leginkább csak a 10 évesnél régebbiek.


Nem lenne túl jó vétel, amit kinéztél, szerintem gyűjtögess még egy kicsit legalább valami ilyenre:

[link]

Ezen már akár 2-3 évvel ezelőtti játékok is eldöcöghetnek.


Nem csak a közismert márkák tudnak korrekt kártyát kiadni. Amúgy ebben az ársávban, ahol te mozognál, nincs semmi jelentősége a VGA gyártójának, működjön aztán kész...

2017. aug. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Oké na de azon a gépen amit ki néztem magamnak melyik játékok futnának el milyen minőségek mellett pl cs:go,lol,wow,dota 2, Far Cry 2,BF2,GTA 5 elfutnának ??????????????????????????????? És akkor már ha itt tartunk újjonan ilyen 30.000 forint körűl lehet találni ennél jobb gépet????????????????
2017. aug. 26. 01:14
 10/17 anonim ***** válasza:
Elég nehéz elhinni hogy ez a gép "új"! De ha már itt kérdezel és jó válaszokat kapsz miért nem akarsz hallgatni a többiekre? Rosszabbul járni enélkül is tudnál.
2017. aug. 26. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!