Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen gamer laptopod tudtok...

Milyen gamer laptopod tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
250K körül gondoltam és olyanra ami 60+ elviszi a Rust ot meg a hasonló játékokat.

2017. aug. 25. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmilyet, hacsak nincs nyomós okod laptopot vásárolni játékra, akkor én abszolút nem ajánlom. Nekem volt, 5 évig sjnos alternatíva nélkül, csak azután jött össze a pénz asztali PC-re, soha többet nem szeretnék laptopot.
2017. aug. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert? mik voltak a bajok vele?
2017. aug. 26. 01:25
 3/4 anonim ***** válasza:
Az utóbbi évtizedek legnagyobb humbugja a "gamer laptop". Elhitették az emberekkel, hogy pontosan ugyanazt kapják, mintha asztali gépet vennének. Nem, nem azt kapják. A laptop minden alkatrésze arra van kitalálva, hogy minél kevesebbet fogyasszon, és minél kevesebb hőt termeljen. A notebook GTX 980 videokártyájának teljesítménye kétharmada sincs az asztali GTX 980-nak. Az LCD paneljük sokszor több éves, gyenge fényerejű modell. A processzor, videokártya, RAM órajele, feszültsége, mindene le van csavarva a spórolás miatt. De ahogy elkezd melegedni a cucc, úgy korlátozza le a rendszer az erőforrásokat. Keress csak rá itt a gyk-n arra, hogy "miért van FPS dropom a játékokban": 99%-ban laptopról van szó. A másik verzió az, hogy 100%-on pörög a rendszer, de olyan forró a gép, hogy tojást lehetne rajta sütni.
2017. aug. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha hajlandó vagy esetleg kicsit többet áldozni rá, a Predator az Acertől biztosan vinné a játékaidat. Az egy jó gamer laptop.
2017. aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!