Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van Laptop 150 ezerért ami...

Kamaszka kérdése:

Van Laptop 150 ezerért ami elfuttatja a PUBG-t?

Figyelt kérdés
Kezdem az egyetemet és így összedobjuk a pénzt egy laptopra és mindenképpen szeretném kipróbálni a PUBG-t. Tudnátok nekem küldeni az említett árkategóriában pár példát? Ha van egyáltalán. (Világ életemben PC-s voltam gőzöm sincs a laptop piacról)

2017. aug. 26. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

legalább gtx 1050 laptop kell neki 8GB ddr4 ram!

nagyon minimum Acer Aspire E5-575G


[link]


[link]

GTX 960

[link]

2017. aug. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát... nehéz ügy.

Gondolj bele hogy kis túlzással ennyibe fáj egy olyan videokártya ami kielégítően futtatja 60FPS-sel magas grafon FHD-n (1070). Bár én very lowon játszom, mert úgy jobban látszik az enemy, pedig tudnám magasabb grafikán is. 150 alatt nem igazán van minőségi dedikált videokártyával rendelkező laptop (alias van benne külön vidikari az IGP-n kívül).


Ezt tudom ajánlani, mint ahogy látod ez csak HD Ready (de legalább tükröződés mentes) azon very low graf mellett teljesen játszhatóan futna.


[link]


Nincs benne HDD azonban SSD nagyon is van, viszont ez csak 120GB-s, szóval érdemes mellé venni egy vinyót. Ha jól tudom (amennyiben nem kell neked) kicserélheted a DVD írót egy kompatibilis HDD-re. Magyar a billentyűzete is. Nem vagyok reklámügynök, de én lecsapnék rá a XOOM store-ban, igaz hogy még 47 darabot ír raktáron, de ezen az áron nem lesz sok. Ja és tipp: ha majd telepíted a PUBG-t akkor a "Test Server"-t ne telepítsd. Úgy csak 6GB körül van.

2017. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kell nekem magas grafó. Hozzászoktam már az alacsonyabb beállításokhoz. Inkább az élményért játszanék, a játék koncepciója miatt. Mindig is imádtam ezt a túlélős aréna vonalat. 30 Fps-el low grafikán el lennék :D
2017. aug. 26. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!