Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ilyen könnyen elromolhat egy...

Ilyen könnyen elromolhat egy laptop?

Figyelt kérdés

Testvéremmel zenét hallgattunk az ő laptopján. Amikor már végeztünk vissza akartuk dugni a fülesét a gépbe. A laptop úgy feküdt az asztalon hogy nem láttam rá, hogy hova kell dugni ezért rutinosan akartam de az usb-hez értem hozzá. Nem nyomtam egy másodpercig sem erősen de a gép rögtön kikapcsolt és nem hajlandó újra életre kelni.

Pls help :P


2017. aug. 30. 08:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem is kikapcsolt hanem inkább kivillant mintha az áram ment volna el.
2017. aug. 30. 08:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Zárlatot kapott, de nem kellene ott valami más is hibás volt lehet az usb csatija. Könnyen lehet ,hogy kiütötte az alaplapot így kb kuka.
2017. aug. 30. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval akkor halott? Újat vegyünk vagy inkább a javítás?
2017. aug. 30. 09:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szervizben nézesd meg. Ha szerencséd van, akkor cserélhető az USB panel. Ha nem, akkor is lehet, hogy csak a biztosítékot nyomta ki. De persze lehet, hogy az egész alaplap kuka.
2017. aug. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Zárlatot csináltál az USB porton, így az alaplap megfeküdt. Szerviz és valószínű alaplapcsere lesz. Malacperselyt vidd magaddal, mert ez egy 20-as minimum lesz (persze típusfüggő, és ha nem tudják mégis manuálisan megbabrálni).
2017. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 pinkpancser ***** válasza:
Esélyes, hogy ezzel kinyírtad az alaplapot, de azért egy szervizes próbát megér!
2017. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!