Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 150. 000 Forintért milyen...

150. 000 Forintért milyen laptopot vegyek és honnan? Acer elvileg elnyűhetetlen stb. De melyik lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
2017. aug. 30. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Inkább maradjunk annyiban, hogy minden gyártónak vannak gagyi, közepes, és minőségi termékeik, ez az Acer-re is igaz.


Csak új jöhet szóba, vagy jó a használt is? Mik az igények? Hétköznapi felhasználás (net, zene, film, office, skype, stb), vagy játék is? Netán valami komolyabb munkafolyamat, mint renderelés, videóvágás, miegymás.


Mert igazából a felhasználási kör fogja a hardvert választani. És játékra 150-ból max akciós gépeket lehet kifogni, amúgy nem sokat. 8GB RAM, 950M/960M GPU, HQ-s Intel proci minimum kell egy mai játék futtatásához.

2017. aug. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Irodai használatra kellene.
2017. aug. 30. 16:11
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem még, operációs rendszer legyen a géphez, vagy nem kell?
2017. aug. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De igen. Windows 8 vagy 10-re gondoltam.
2017. aug. 30. 16:15
 5/8 A kérdező kommentje:
Csak új jöhet szóba.
2017. aug. 30. 16:16
 6/8 anonim válasza:

Ha nem szeretnéd mozgatni akkor inkább vegyél egy asztali gépet,ha nagyon fontos az,hogy feltudd kapni és csak úgy szaladgálni vele akkor én ezt a gépet ajálnom

Link: [link]

Az i7-es processzornál jobbat nem tudsz szerezni laptopba,és ebben van dedikált kártya,tehát a grafikus teljesítménye sem a 0-án van. Igen,tudom,hogy 160ezer,de megéri a plusz 10ezer forintot a többi 150-essel ellentétben

2017. aug. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi.
2017. aug. 30. 19:00
 8/8 anonim ***** válasza:

"Inkább maradjunk annyiban, hogy minden gyártónak vannak gagyi, közepes, és minőségi termékeik"


Ez így van, a Dell-t pl. istenítik, az enyém meg kb. többet volt szervízben mint nálam, egy kalap szar volt. A minőség nem márkaspecifikus.

2017. aug. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!