Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes egy ilyen konfigot...

Érdemes egy ilyen konfigot össze rakni?

Figyelt kérdés

Érdemes egy ilyen konfigot össze rakni játékra 1080p-s felbontásra? Karácsonyra szeretnék venni egy új gépet, a keret Max 850 euró. Jelenleg nem fontos az hogy Ultra Grafikán menjenek a játékok, elég ha közepesen, vagy akár High-on elfutnak 50-60 fps el. Elég fontos lenne az hogy egy jobb alaplap és táp legyen, mert szeretném a gépet majd bővíteni később.. CPU, GPU, RAM, SSD...stb


Konfig


Alap- MSI H270 PC MATE

CPU- Intel Core i5-7500

GPU- MSI GTX 1050 Ti GAMING X 4G

HDD- WD Blue 1TB

RAM- Kingston 8 GB DDR4 SDRAM 2133MHz CL14 HyperX Fury Black Series

TÁP- Fortron Hydro X 650

COOL- Cooler Master Hyper TX3i

HÁZ- Zalman Z3 Plus


Nem vagyok AMD ellenes, de most inkább Intel, és Nvidiára építkeznék.


Most több pénzt nem akarok bele ölni, most meg elégednék ezzel a teljesítménnyel.



#Intel Core i5-7500 #MSI GTX 1050 Ti GAMING X 4G #Kingston 8 GB DDR4 SDRAM #Érdemes egy ilyen konfigot össze rakni?
2017. aug. 31. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Pedig intellel duplán fogsz szívni.

1. jelenleg AMD jobb

2. Az alaplapod nem fogja támogatni a hamarosan kijövő coffe laket + az amd a következő generációra is azt ígérte az alaplap kompatibilis marad


Am a gép nagyjából ok. Ma kereshetnél gyorsabb ramot, mert mostanában 1 ár sokszor a lassabb a gyorsal.

2017. aug. 31. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hello! Köszi a választ Jelenleg is egy Intel i3-mas CPU van, egy AMD-GPU val. De sajnos csak laptop és már nincs benne elég szufla. DE ahogy én tudom, az új Coffee Lake LGA 1151-es foglalattal kompatibilis lesz és a H270 es chipset még támogatni fogja.
2017. aug. 31. 21:18
 3/4 anonim ***** válasza:

[link]

LGA 1151 (May not be compatible with 100- and 200-series motherboards)


Hiába 1151-es, nem fogják támogatni a jelenlegi alaplapok az új procit, így a kinézett H270-es sem lesz jó a coffee lake procinak.

2017. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hmm értem, na akkor szerintem várok még kicsit.
2017. szept. 1. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!