Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy régi P4-es gépből ki...

Egy régi P4-es gépből ki tudom szedni és beszerelni az optikai meghajtót (CD/DVD) egy új, fél milkós gépbe?

Figyelt kérdés
Kedden jön a fél milkós gépem, de nem veszek bele optikai meghajtót, csak a driverek gyors telepítése miatt csatlakoztatnám rá pár órát a meghajtót a gépre. Lehetséges ez?

2017. szept. 10. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, mert IDE csatlakozós kell, hogy legyen, a te alaplapodon már nem lesz ilyen akkor sem, ha ötödannyi az ára.
2017. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom még IDE kábeles, úgyhogy nem. De ha SATA-s akkor gond nélkül használhatod.
2017. szept. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyébként meg drivert ne telepíts dvd-ről. Az elég régimódi megoldás. Interneten megtalálsz mindent, és frissebbet töltesz le, mint ami a DVD-n van. A drivernek meg a lényege hogy friss legyen.
2017. szept. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Párom nővérének ma raktam újra a gépét és nem volt rajt net, mert az alaplap driver-e nem volt feltéve. Azt meg csak optikai meghajtóval tudtuk feltenni net hiányában, ezért gondolkodtam el a CD-s megoldáson.
2017. szept. 10. 23:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Oooo... pendrive?
2017. szept. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor pendrive, ahogy az előző is leírta. Töltsd le rá internetről a frisset azzal a géppel ami működik, és kész.
2017. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Pendrive.
2017. szept. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!