Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptopot keresek, melyiket...

Laptopot keresek, melyiket javasolnatok? (picit bovebben lent)

Figyelt kérdés
Hello, a segitsegeteket szeretnem kerni, mar egy ideje vacilalok melyik laptopot valasszam, (asus zenbook pro, dell xps, yoga 720, illetve meg idesorolnam a macbook prot is) de meg mindig nem igazan tudtam donteni kozoluk. Alapvetoen zeneles-dj vonalon uzemelne a masina, + meg idesorolhatnam a kep es a videokkal valo babralast is. Ti az emlitett modellek kozul melyiket javasolnatok? Koszonom!

2017. szept. 11. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
19%
Mindenik nem olyan rossz,lehet a kijelzők különbözőek lehetne de hardverileg eléggé jók.A macbook nem!
2017. szept. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Elsőre ne hallgass, még írni sem tud normálisan, mint látható. A Macbook Pro nagyon is jó. Jellemzően olyanok szídják ,akik életükben nem használták.
2017. szept. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Több évig használtam Windowsos gépet munkára, majd adtam egy esélyt a Macnek.

Nem is tudom,hogy miért használtam én 10 évig Windowst.


Zenélés,kép és videószerkesztés, ezek azok a munkák amikre a Mac a legjobb bárki bármit mond.

Nagyon stabilan, gyorsan működik rajta minden program.


Én mindenképp azt mondom,hogy Macbook Prot vegyél. Például egy Dell XPS i5 8gb ram 256SSD-s modellje is ugyanannyiba kerül mint egy Pro. Csak hogy azon éppenséggel Windows fut.


Itt látszik,hogy egy Macbookhoz hasonló felépítésű, hardveresen megegyező Windowsos gép szintén ugyanannyiba kerül mint egy Mac. Tehát nem is értem,hogy sokszor miért mondják,hogy 400-500ból 10x jobb windowsos laptopot veszek.??!! Miközben nem. Persze vehetsz hardveresen jobbat de az nem 0.8mm vastag 1.2 kilos fém vázas masszív, megbízható gép lesz, hanem valami 5 kilós, müanyag vázas rossz kijelzős csúnya "vacak" ..

2017. szept. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat! A macbook valoban nagyon csabito, bika laptop csak az ara es az a franya usb c (semmi bajom nincs vele a felreertesek elkerulese vegett, sot nagyon is hasznosnak tartom csak bosszanto, hogy meg 40 ezert kinalnak melle egy hubot.. De ahogy bejut az adat zsenialis laptop lehet.


Szemely szerint meg a win vonalon az uj zenbook pro mozgatja a fantaziam, csak az a flexibilitas ami a billentyuzetenel van, nem tudom eldonteni gagyi vagy ... ?

2017. szept. 12. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!