Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Olcsó Cs:GO pc?

Olcsó Cs:GO pc?

Figyelt kérdés

mi a lehető legolcsóbb pc ami elviszi csgot fhd ultra 60+ fpssel?


Kiinduló pc:

Intel celeron c3900 2.8 ghz

Gt 1030

4gb ddr3 ram

H110m lap

Aerocool v3x advance ház

Fsp hexa táp

500 gb toshiba merevlemez



2017. szept. 15. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Minek neked full hd ultra...A csgo nem a grafikáról szól...Nézd meg, jóformán minden jó játékos 1024x768, full lowon játsza..ultrán csak szarabb leszel, amúgy is ez a game 2012-es, szóval nem valami hű de látványos a grafika
2017. szept. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ne hülyíts. Mivel jobb az alacsony felbontás?
2017. szept. 15. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Azzal jobb, hogy 1024x768 széthúzott képernyővel jobb..Azaz úgy, hogy nincs oldalt az a két fekete csík.Beírod Youtub-re CS:GO Stretched Screen (Nvidia,Intel,AMD).És így "dagadtabb" lesznek az emberek.Sokkal jobban tudsz majd lőni..Nemérdemes ultra-n tolni.Nézd meg, Scream meg ezek is alacsony felbontásban játszanak, és jól is teszik.Itt nem az a lényeg, hogy ultrán legyen minden (Max az árnyékot vedd ultrára).Minimum legyen meg a 60 fps, oszt jólvan.Én is csak 130-160 fps-el játszok, nem is kell nekem több
2017. szept. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt van egy rakat config, érdemes nézegetni. Van aki 4:3-ba tolja kinyújtva, van aki 1600x900 (16:9). Extrém budget kategóriába meg lehet használt gépeket néznék inkább, ha a fogyasztás nem probléma.


[link]

2017. szept. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legendary Eagle-ben nyomom, full HD-ban, mindent maxra csavarva. Ki van zárva, hogy lebutítsam a grafikát a 2000-es évek szintjére. Inkább megtanultam játszani.
2017. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Okés, lehet játszani full hd-ban, nemgond...Csak én azt mondtam, hogy ennél a játéknál nem a grafikán van a lényeg.És hiába beszélsz, mert a cs:go grafikája gyenge..Ha ultrán játszod akkor is olyan mint a 2000 évek..
2017. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!