Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Youtube/spotify/soundcloud...

Youtube/spotify/soundcloud minőségű zenék hallhatásához van értelme hangkártyát venni?

Figyelt kérdés
Jelentene hallható különbséget egy jó hangkártya az alaplapi realtek alc 887 -hez képest?

2017. szept. 15. 23:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Nincs.
2017. szept. 16. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 donfetibo ***** válasza:
Nem tudom az előttem írónak, hogy de én igenis merem állítani, hogy igenis van sőt valamelyik minőségi profi hangkártyánál nagyon is nagy a különbség az alaplapi hanghkártyához képest!!! Nekem egy Creative SB X-Fi XtremeMusic/7.1 Platinumom van igaz már régi darab de még most sem állhatnak az alaplapi hangkártyák a közelébe, itt nincs olyan, hogy súgás meg sistergés ha például páztézok az egérrel vagy akármit is csinálok és kezelő panelek is komolyabbak és jobbak!!! De ez csak az én véleményem és akkor még nem beszélve a tényleg profi ASUS hangkártyákról!!! ☺☻
2017. szept. 19. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!