Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fura hangot ad ki a videókárty...

Fura hangot ad ki a videókártyám. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
A héten véletlenül hozzá értem a forgó ventilátorhoz. Másrészt tegnap kipucoltam ecsettel a lapátokat. Az esetleg lehet hogy megkarcoltam tisztogatás közben vagy mikor hozzá értem az ujjammal megsérült ? Hogyan tudnám ezt a halk de idegesítő hangot megszüntetni ? Tényleg nem tudom hogy mi ez a hang mert nem berreg nem búg nem is zúg. Nem tudom hogy minek nevezzem ezt a hangot.
2017. szept. 18. 22:11
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja ha valamit számít akkor egy Asus GTX 1050 Ti-ról van szó.
2017. szept. 18. 22:13
 2/3 pappgr ***** válasza:
Én csak találgatok, de nem hiszem hogy a takarítástól sérült meg, ha óvatosan csináltad. Amikor hozzáértél lehet hogy megsérült a csapágy, vagy esetleg enyhén meggörbült az egyik palát, és az ér hozzá valamihez. Ha az utóbbi akkor néhány nap alatt úgyis lecsiszolódik az érintkező rész. Gondolom a garancia még él, ha beviszed a szervizbe akkor megjavítják, (mond azt hogy magától kezdett hangokat kiadni, mert ha te rontottad el akkor fizetned kell a javításért)
2017. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben ! Köszönöm a hasznos tanácsot ! :) De mi van akkor ha a csapágy sérült meg ? Egyébként azt nem tudják majd bizonyítani hogy én rontottam el ha esetleg még is úgy lenne ?
2017. szept. 18. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!