Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért homályos a képernyő?

Miért homályos a képernyő?

Figyelt kérdés

Először is a konfigom: Asrock n68c-gs fx alaplap (ebbe vagy ddr3 VAGY ddr2 ram való)

AMD athlon II x2 processzor

Bequiet 400W táp

Alaplapi videókártyát használok jelenleg, de más kártyával is ugyanazt produkálta.

És talán ami itt fontos lehet a ram:

2*2gb ddr3 1600MhZ kingmax

Sokáig nem adott képet sem ezzel a konfiggal a monitor, aztán kipróbálva 2 db 1333 mhz kingstone rammal adott, bár úgy is eltartott egy ideig míg megkapta a jelet a monitor.

Így arra gondoltunk talán nem olvassa az 1600 asat. Ezért ideiglenesen 2*1gb ddr2 ramot tettem bele, amivel ment is egy ideig, de néha elsötétült a kép és elhomályosodott, tehát nagyon halványan látni lehetett a windows logot, de egy idő után újra normális állapotba került. Tegnap kapcsoltam be a gépet, már bekapcsolástól kedve ezt csinálta. Kivettem az egyik ramot ment. Ma kapcsolom be (már csak azzal az egy rammal) és most is homályos a kép.

Ki lett próbálva más monitorral, más táppal, más vga val, és ahogy mondtam más rammal is.

Sőt az elején egy másik alaplapon lett kipróbálva az 1600 as ram, de ott arra gyanakodtunk hogy az alaplap a rossz. Esetleg az se olvasná az 1600 asat?

Egy asus m4n68t-m le v2 alaplap volt, de ahogy láttuk mindkettő alaplap támogatja ezt a processzort. Szóval kb már fogalmunk sincs mi lehet



2017. szept. 19. 09:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Lassan szétszeded az egész gépet, miközben a monitor haldoklik ...
2017. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

cserélj alaplapot , bár én nem épitkeznék FX-re...

DDR3 1600/1333/1033 támogat ez a lap .


Gigabyte H110

intel pentium G4560

8GB ddr4 2400

GIGABYTE Radeon RX 560 Gaming OC 2GB

vagy Gigabyte gtx 1050

1TB HDD

táp jó ,


[link]

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=txFCHSeXv44

2017. szept. 19. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet alaplap csere kéne, de érdekes módon mindkét alaplappal ezt csinálta. És ha támogatja az 1600-ast, hogy-hogy nem olvassa?

köszönöm a tanácsot.

Az elsőnek pedig üzenném, hogy 3 működő monitorral lett kipróbálva (3 különböző helyen) és mindegyikkel ezt csinálta

2017. szept. 20. 11:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!