Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Jó ez a gép? P, vagy változtas...

Jó ez a gép? P, vagy változtassak majd?

Figyelt kérdés

Helló!


A mai nap vásároltam egy gépet. Munkámhoz, illetve néha kisebb játékokhoz kelett, mert a régi a szó legszorosabb értelmében elfüstölt.

Csattant valami az alján aztán füst és KO.


A gép amit vásároltam.


Zalman Z3 Plus

Chieftec 450W GPA-450S8

Gigabyte GA-H110M-S2H skt1151

INTEL CPU Core i3 7100

TeamGroup 4GB/2400 CL16

Gigabyte GV-N1060 WF2 OC 3GD GTX 1060


A gépet ösze is szerelték ingyen.


Kell ezen valamit változtatni valamit a jövőben, vagy jó így?

A boltos anyit mondott, hogy majd memoriát még vegyek bele.


Doksi írásra, filmnézésre Youtubozásra, és régebbi játékokra lesz használva.


Köszönöm előre is.



2017. szept. 19. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Az a táp nem túl megbízható, egy System Power 8 400W annál inkább és szinte hangtalan.

Ha meg nem akarsz spórolni Pure Power 10 400W.(most ezek a BQ-k jó áron vannak)

2017. szept. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A gép már megvan. Ezek szerint tápot cseréljek? Sajnis már csak a következő fizetésből tudnám kivitelezni. Addig használjam ezzel, vagy várjak vele?
2017. szept. 19. 16:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem várj vele, illetve egy BIOS frissítés se ártana mivel másképp el se indul.(ahhol kell egy Kaby Lake, de pár K-ért megcsinálják a szervízben is)
2017. szept. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
0%

Nekem a táppal kevesebb gondom van, mint a CPU és az alaplap összepasszolásával, bár 500W-et is kaptál volna ugyanebből max. pár száz forinttal drágábban..


Egyébként csak nekem szúrja a szemem hogy leírtál egy komplett gép összeállítást és sehol nincs nyoma benne adattárolónak?

2017. szept. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4.Nem a watton van a hangsúly henem hogy az a táp még a belépő kategóriánál is jóval alacsonyabb minőséget képvisel.
2017. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Igen lemaradt a merevlemez.


1TB Toshiba

2017. szept. 19. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!