Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Számítástechnika » Hardverek

A kérdés

Pentium G4520 vagy i3-540 jó választás lenne szerintetek?

Venni akarok egy új gépet és a videókártyát tudom milyet veszek bele ,csak még a prot nem ,és én ezeken a procikon gondolkozom

Keress kérdéseket hasonló témákban: PC, processzor, számítógép, Intel

09-20 13:05  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
1 2 3
Dongaben nevű felhasználó válasza:

Szerintem írd le, mire használnád a gépet, milyen videókártyát gondoltál hozzá, aztán kapsz értelmes választ.:)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/22Időpont 09-20 13:08 Privát üzenet
Kolompár Achillesz nevű felhasználó válasza:

Ezt az öreg i3-at nem tudod már megvenni újonnan.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/22Időpont 09-20 13:10 Privát üzenet

Alaplap típus is jól jönne...a válaszhoz.

# 3/22Időpont 09-20 13:17 Privát üzenet
P.O.C. nevű felhasználó válasza:

Így van az az i3 első generációs 2010 -es megjelenésű. Csak az Pentium van még a piacon a kettő közül.

Inkább írd le menni a keret és lesz aki összeállít neked egyet.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/22Időpont 09-20 13:18 Privát üzenet
szántóvető nevű felhasználó válasza:

arra lennék kíváncsi hogy ez az idejétmúlt i3 hogy került képbe.mi az ami megtetszett benne?azért remélem hogy a vga-választásod sikerültebb lesz.

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/22Időpont 09-20 13:47 Privát üzenet
Az i3 540 ezer éves processzor. A g4520 az meg idei proci igaz csak 2 magos nincs benne ht de így is erősebb sokkal. Viszont G4560 -at kellene venned ami 2 mag 4 szál és az már az i3 6100 szintjét hozza játékok alatt , és vicces módon olcsóbb mint a g4520 amit nem értek .Amit figyelembe kel venned hogy lga 1151 -es alaplap fog kelleni neked és ddr4 -es memóriák .

A válaszíró 45%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/22Időpont 09-20 14:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké azzal tisztában vagyok ,hogy milyen alaplap és milyen ram-ok kellenek és igen egy eléggé régi vidikarim van tudom ,hogy mostanában már az embereket ezek a régi kártyák 700 szériátol lefele nem érdeklik 600 széria sem nagyon ,de az azért még kel használt véttelnek de az 500-as szériát le sem szarják de én GTX 560-at fogok venni!

# 7/22Időpont 09-20 14:32 Privát üzenet

Figyusz! Itt segíteni szeretnének. A leírt 2 procinak más a foglalata, tehát más alaplap kell hozzá... Ezért kérdezünk annyit.

# 8/22Időpont 09-20 14:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Bocsánat nem GTX 560 van ,GTX 650-et akarok venni bár az is kevésbé érdekli már az embereket, a 600-as széria!

# 9/22Időpont 09-20 14:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Oké tudom ,hogy más alaplap kel a két procihoz és én meg veszem bármelyiket,de az a kérdés itt ,hogy milyen procit vegyek egyébként meg i3-540-et igen is lehet kapni ujonan [link]

# 10/22Időpont 09-20 14:46 Privát üzenet
1 2 3

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyiket lenne jobb választás: Lohitech G633 vagy Kingston HyperX CludX Pro?
Mi most ebben a pillanatban a legjobb CPU választás FHD-ben való gamingre?
Szerintetek melyik lenne a jobb választás? (ne az árat nézzétek) Az érdekel melyiknek jobb a teljesítménye illetve a hűtése.
Gamerek! Szerintetek a Steelseries Rival 300, vagy a HyperX Pulsefire FPS a jobb egér? Az ára szinte ugyanaz, de nem tudom eldönteni, melyik lenne a jobb választás.
150. 000 Forintért milyen laptopot vegyek és honnan? Acer elvileg elnyűhetetlen stb. De melyik lenne a legjobb választás?
Router választás?

Kérdések a Számítástechnika rovatbólKérdések a Hardverek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu