Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért ilyen nagyon lassú az...

Miért ilyen nagyon lassú az új laptopom?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem egy Lenovo Legion y520-ast. Már ameddig a windowst betölti nagyon lassú. De mindent elég lassan indit. Ameddig feltelepit valamit az egy örökkévalóság. És a játékok is szarul mennek. Eléggé ki vagyok akadva, hogy mi baja lehet egy teljesen új laptopnak.

Mi okozhatja a gondot?



2017. szept. 21. 11:37
1 2
 1/13 anonim válasza:
valami nem faya a géppel, vidd vissza, jelezd a hibát, 3 napon beül vagy még, ha szar, cserélik.
2017. szept. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy windows 10 van rajta ami a legszarabb OS.
2017. szept. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Az előzőn is 10es volt, és azzal nem voltak hasonló gondok.

Am a probléma forrása az is lehet, hogy nem ismeri fel a nVidia kártyát csak a beépitett intelt... mitől lehet? hogy tudnám orvosolni a problémát?

2017. szept. 21. 12:14
 4/13 anonim ***** válasza:

Új műanyag tajvani gagyi Lenovo! Nekem két hónap után a merevlemez ment tönkre, majdnem egy hónapig javította a szerviz.

Vidd vissza, de sűrgősen és felejtsd el az új Lenovonak nevezett sza* laptopokat! Válassz helyette HP-t vagy Acert.

2017. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ez egy négy éves Lenovo, ez kiváló ma is, bár egy kis feljavítás ráférne. De ez még nem Tajvanon készült kínai gagyi.
2017. szept. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 CspCsj ***** válasza:

Mennyire friss telepítőt használtál?

[link]


Egy HDD-re telepített régi verziós Windows 10 valószínűleg még pár indításig talál rendszer-frissítéseket és elég lassúnak tűnhet.

2017. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1-es Gratulálok építő hozzászólásodhoz!


Ahogy elöttem írták, régi telepítős win 10 lassú lehet, míg az összes frissítést fel nem tolja. Valamint meg lehetne nézni feladatkezelőben, mi mennyire terheli a procit+gpu+memóriát alap állapotban.


És még egy adalék amit ehez a típushoz találtam, remélem neked nem lesznek ilyen gondjaid.

Bár nem írtad a y520-as szériából melyik sorozathoz tartozó van meg, egyes daraboknál előfordulhatnak nem reagáló billentyű hibák is.

2017. szept. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.


1-es bocsánat benéztem nem neked akartam írni az első mondatomat, hanem a 2-nek.


Szóval.


2-es gratulálok építő hozzászólásodhoz!

2017. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Még szétnézhetsz a lenovo oldalán újabb nvidia drivert keresni.
2017. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Telepitsd rá, ha nincs a Lenovo Solution Centert, a drivereket és mindent ellenőriz a gépen.

[link]

2017. szept. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!