Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ki melyiket választaná?

Ki melyiket választaná?

Figyelt kérdés

Alaplapok közül ASUS,MSI,GIGABYTE vagy ASRock?

Processzorok közül Intel vagy AMD?

Videokártyák közül ASUS,MSI,GIGABYTE vagy SAPPHIRE

És videochipset Nvidia vagy AMD?

Tápegységek közül be quiet!,EVGA vagy Seasonic?



2017. szept. 21. 17:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én válaszolok, de előbb te válaszolj, hogy ha valaki leírja hogy melyik a szimpi neki a fentiek közül, azzal te mire mész ???
2017. szept. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 karesz01 ***** válasza:

Alaplapok : ASUS (Z270)

Processzorok : Intel (I5 v I7)

Videokártyák : ASUS (GTX1060-4GB,-6GB)

videochipset : Nvidia

Tápegységek közül : semelyik (nincs a választhatók között)

2017. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez szép és jó, de ehhez miért kell kérdést kiírni. Elég az embernek a képzelőerejét használni. Hánem ?
2017. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#2.Mi alapján Intel?(mert jelenleg most a Ryzen sokkal jobb választás)

Miért pont a túlárazott és agyon hypeolt ASUS?

Mivel jobb az nVidia?(nvidia tulajdonosként azt mondom driveresen ez sem hibátlan)

Valóban, a listán nincs ott a Delta illetve az Enhance.(bár szerintem nem ezekre gondoltál)

Kérdező:

Amelyik épp jó a saját árkategóriában.

Alaplap személy szerint azt veszem ami a legjobban fel van szerelve az adott árkategóriában és jó minőségű is.

CPU-ból mindegy a gyártó, bár jelenleg az AMD sokkal jobb választás.

VGA-k közül az MSI-vel és az Sapphire-ral van a legkevesebb gond, Giga-val a legtöbb.

Videóchipset az lényegtelen, pont mint az alaplapnál, amelyik jó azt érdemes venni.

Tápegységet nem Brand alapján kell választani, de ha mindenki kéne jók akkor Seasonic/Enchance és Delta.

2017. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*mindenképpen jókat kéne mondanom.
2017. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én ezt az intel-amd kérdést úgy döntöttem el magamnak, hogy amikor összerakattam a gépem, akkor a ryzen 5 1600 ép 60k körül volt. 60k-ért 6 mag 12 szál nem rossz :) Egyébként sokáig vacilláltam amd és intel között, annyira nem vagyok benne ezekben a dolgokban, hogy biztosan ki tudjam jelenteni, hogy számomra az intel a nyerő vagy az amd.
2017. szept. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!