Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem ad képet a videókártya?

Miért nem ad képet a videókártya?

Figyelt kérdés
van egy asrockfm2a55m alaplapom és most vettem bele egy radeon r9 270-es vidikártyát, és ahol előzőleg a radeon r7es videokártyám volt az a Pciexp16os foglalatba volt, viszont az új videokártya csak a Pciexp4-es foglalatba fér be mert a proci hűtő utban van neki, pörögni pörögnek a vidikártya hűtőventilátorok de nem ad ki képet ha beledugom a monitor kábelét nem ad jelet, és a drivert sem engedi feltelepíteni. segítsetek hogy hozhatom működésbe ezt a szörnyeteget?

2017. szept. 22. 21:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Tápot rádugtad? Ha igen, akkor valószínűleg nem elég a kakaó neki amit a pcie 4x-es sínről kap. Mindenképpen 16x-os kell neki.
2017. szept. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Bár elméletileg kellen mennie úgy is. Mindenesetre csavarozás nélkül nézd meg, hogy normálisan benne van e a slotban, a "zárópöcök" vagy mi rendesen a helyére kattan e.

Bár néztem lapokat az asrock oldalán amit fent írtál, mindegyiken egy 16x sín van. Egy 1x.es pcie slot, és egy sima közönséges pci slot. Így lövésem sincs milyen slotba dugtad. :)

2017. szept. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 LeonScottKennedy ***** válasza:

Szerintem az lesz a probléma, hogy amd.

Vegyél Nvidia kártyát és jó lesz.

2017. szept. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak én nem értek valamit?

Ha a régi kártya elfért a CPU hűtőtől, akkor az újnak is el kell férnie. Mert a két kártya "hátoldala" (forrasztási oldal) gyakorlatilag egyforma helyet foglal.(nincs rászerelve semmi)

2017. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyelőre az sem tisztázott, milyen pcie 4x-es slotban van.

asrockfm2a55m lapból amit láttam asrock oldalon csak egyetlen 16x és egy 1x pcie van.

A másik akkor a hűtőt kellene inkább kisebbre cserélni.

Az egész olyan zavaros.


A #3-as nvidia fanról nem is beszélve :)

2017. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!