Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A játékok random fagynak de...

A játékok random fagynak de durván és én a vinyóra tippelek. A vinyó kihasználást játék közben 100% nak mutatja végig, de az olvasási sebessége 1kb től 150 mb/s ig össze vissza ugrál. Vagy nem ettől lehet a fagyás?

Figyelt kérdés
A gépem bőven jobb mint ami kell a játékhoz és eddig gond nélkül ment.

2017. okt. 6. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát a folyton 100% az sokat sejtet, a sebesség viszont nem annyira mérvadó, mivel a sok apró állományt lassan fogja olvasni (egy játékban meg bőven lehetnek ilyenek). Inkább valami HDSentinel-jellegű teszter tudna érdemi infót adni erről.

Nekem gyanús a RAM lehetséges hibája is, egy Memtest86-ot biztos ráküldenék.

2017. okt. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Memóriák tökéletesek, nem , nem folyamatosan 100%. De van hogy a rendszer is megáll 20 másodpercre csak mert miért ne. Vírus nincs, legalábbis tudtommal. Hd sentinel nem ír semmit.
2017. okt. 6. 15:22
 3/5 A kérdező kommentje:
de van olyan is hogy 100% on van, és nem ír, nem olvas nem csinál semmit. a Rendszer meg bevan állva teljesen.
2017. okt. 6. 15:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Naja, így gyanús. hogy HDD.
2017. okt. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kicserétem a sata kábelt. úgy néz ki az volt a gond
2017. okt. 6. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!