Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen márkájú 2TB-s vinyót...

Milyen márkájú 2TB-s vinyót asztali gépbe?

Figyelt kérdés
Ki milyen ajánl?

2017. okt. 11. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Wd blue
2017. okt. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi a fő csapásvonal (?), mert WD-n belül is van többféle lehetőség. Blue és a Black az, amit ajánlgatni szoktak. Blue hétköznapi felhasználásra, Black meg teljesítmény centrikusabb felhasználásra jobb, pl akik leginkább játszanak rajta, vagy komolyabb programokat futtatnak.


Aztán van még Purple, Gold, Red, meg volt Green.


Igazából bármelyik jó asztali PC-be, csak mindegyik más felhasználási körre lett finomhangolva, ebből adódóan az árcédula is más és más.


Viszont 2TB-osból csak 5400RPM-es van Blue-ból, Black meg mind 7200RPM. Nyilván árban is van egy 15.000 Ft különbség a Blue javára.


De alapvetően már a Blue is egy nagyon jó vétel, nem nagyon lősz vele mellé.


[link]


Esetleg ha gyorsabb vinyó kell, és nem gond a 35db Mátyás érte:

[link]

2017. okt. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

WD Blue-t használok én is 3. éve (2014 nyarán vettem) és azóta semmi, de semmi baj nincs vele!)


Nem rezonál, ugyanolyan gyors, nincs hibás szektor, pedig after effects fut rajta, ami eléggé odavág! :D

2017. okt. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Seagate Barracuda is teljesen jó, de a Toshiba DT is teljesen rendben van.(én is WD-t használok attól függetlenül HDD-ben meg abszolút nem számít a Brand mert rengeteg készül belőle)
2017. okt. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!