Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen ez a gép játékra?

Milyen ez a gép játékra?

Figyelt kérdés

Processzor: i5 7500

Alaplap: ASUS B150M PRO GAMING

Videokárya: GIGABYTE GeForce GTX 1050 Ti OC 4GB

RAM: Crucial 8GB DDR4 (2400MHz)

Háttértár: WD Caviar Blue 1TB

Tápegység: COUGAR 600W Gold

Gépház: Kolink Punisher


Igeen, tudom hogy egy gtx 1060-al jobban járnék, de egyelőre ennyit szeretnék rá szánni, később veszek bele jobb VGA-t, azért is választottam ezt a tápot, hogy a későbbi fejlesztések során ne legyen vele probléma. A processzor... Tudom, meg kellene várnom a Coffee Lake-et, de úgy érzem elég lesz nekem a Kaby Lake. :)



2017. okt. 19. 00:37
 1/7 anonim válasza:
Road Rash tuti menni fog rajta!
2017. okt. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom milyen lehet a cougar táp de ha gold minősítést kapott illetve német gyártmány rossz nem lehet. A gépezet elég korrekt .
2017. okt. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1 Ezaz! Akkor az életcélom hivatalosan is teljesítve. :D


#2 Szerintem jó táp, nem sok embernél láttam, hogy ilyenük lenne. Gondolom a borsos ára miatt, de valóban, gold minősítésű, ami azért számít. Ami még (nekem) nagyon fontos az az, hogy moduláris, így nem kell annyit vacakolni majd az elvezetéssel. Köszi a választ! :D

2017. okt. 19. 01:11
 4/7 szántóvető ***** válasza:
a lap bios frissítés nélkül nem lesz jó,erre készülj fel.vagy választhatsz helyette b250-est is.a prociből 7600k nem fér bele a keretbe?10e-rel lenne drágább de magasabb lenne az órajel.persze külön hűtő is kellene hozzá,ez is pluszköltség lenne.
2017. okt. 19. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Minek a 7600K? Ahhoz már nem jó a sima B-s alaplap ráadásul külön hűtő is kell hozzá. Bőven jó egy sima 7500 vagy 7600.

A többi alkatrész jónak látszik.

Coffee Lake-t megvárni meg elég sok idő, mivel az "olcsóbb" alaplapok csak jövőre jönnek hozzájuk. Mondjuk az i5 8400 így is egy best buy proci lesz.

2017. okt. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nézel GTX 1050 Ti benchmark-ot

https://www.youtube.com/watch?v=VZ8OgPn-r-I

2017. okt. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. okt. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!