Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Megbizható pendrive ennyi...

Megbizható pendrive ennyi pénzért?

Figyelt kérdés

[link]


Az eladó 100%-os,és csomó pozitiv visszajelzés is van a pendrivokrol.


2017. okt. 20. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
2 terás hdd kerül közel ennyibe...
2017. okt. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pont ott a baj, hogy 100%. A csomó pozitív visszajelzés pontosan 52 db ha rámész a profiljára, ami kb a nullával egyenlő.

Az is nagyon érdekes, hogy az 52 értékelésből, ami pozitív, az elmúlt 1 hónapban lett hirtelen 50db.


[link]

Tessék, itt kezdődik a 2 TB pendrive.


Nagy átlagban gigabyte*500-700Ft egy pendrive ára, ha kevesebbet tárol, akkor drágább, ha többet, akkor olcsóbb. Ezek ilyen mezei humbugok.

2017. okt. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

ma 14:15


de hogyan adhatnak pozitivat? nem tudom elképzelni..

2017. okt. 20. 14:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Kamu profilok vagy haverok
2017. okt. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Elég ha csak benézel egy boltba és megnézed mennyi egy 2TB-os darab. Nővérem barátnője vett egyszer egy 64GB-os darabot. Állítólag kémprogramok voltak rajt...., de ezt nem mondom biztosra.
2017. okt. 20. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja persze, 2 TB 10 fontért? Te tényleg ennyire fogalmatlan vagy? Asztali merevlemezt nem kapsz ennyiért, nem hogy pendrive-ot...
2017. okt. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én most úgy adtam értékelést hogy le sem ellenőriztem, hogy a pendrive valóban képes tárolni 32 GB-ot. Ez egyébként elég nagy felelőtlenség, ami nem is vall rám. De ha én csinálok ilyet, akkor simán csinálhat más is. Az 52 értékelés egy része lehet akár valós is, hiszen ha valaki benyal egy ilyen hirdetést, akkor ar valószínűleg azt sem tudja, hogy pontosan miért is szar az, amit kapott.


(Reklám: 32 GB USB3.0 Samsung ~3900 ft-ért aliexpressen)

2017. okt. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!