Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik billentyűzetet ajánloto...

Autókijárat kérdése:

Melyik billentyűzetet ajánlotok 6000ft körül/vagy a genius scorpion k220-t vagy genius scorpion k10-et vagy a genius scorpion k215-t ajánljátok?

Figyelt kérdés
2017. okt. 30. 14:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

"10.000Ft alatti billentyűzetekről :

Sajnos akkora a piac, hogy ezek mindegyikét nem tudjuk kipróbálni. A változások elég gyakran jönnek, sokszor azonos típusszám alatt már egy teljesen másik termék található. Ebben a kategóriában (hacsak nincs valami best buy, de az az ajánlóban megtalálható) az egyéni preferancia dönt. Ha van lehetőséged próbáld ki, ha nincs akkor interneten rendeld meg és ha nem tetszik élj a

14 napos elállás lehetőségével!"


Forrás:

[link]


Röviden:

Amelyik tetszik.

2017. okt. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok, nekem ilyen van:

[link]


Csak a füleimnek még kicsit hangos a gépelés, bár laptopról váltottam, annak meg nem sok hangja van, legalábbis halkabb.


Eddig elégedett vagyok, semmi különös, hozza amit ennyiért kell.

2017. okt. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséged!
2017. okt. 30. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!