Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Valaki el tudja magyarázni,...

Valaki el tudja magyarázni, hogyan zajlik a Windows 10 újratelepítése?

Figyelt kérdés
Még soha sem telepítettem semmilyen Windowst és azt hallottam, hogy például be lehet állítani, hogy magától leszedje az összes illesztőprogramot de nem tudom jól értettem-e. Ha végzett az újratelepítéssel akkor egyből teljesen használható állapotban lesz a gép? Valaki leírna mindent amit tudnom kell mielőtt belevágok?

2017. nov. 8. 21:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Valamilyen szinten használható lesz a gép, de egyáltalán nem garantált, hogy mindenhez a legmegfelelőbb illesztőprogramot fogja társitani. Pl. nekem telepítés után fel kell raknom az nvidia drivert, a chipset drivert, a ryzenhez való energiagazdálkodási módot, hogy minden a lehető legjobban működjön.
2017. nov. 8. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy megtalál minden drivert.

A laptopom tegnap pl nem vette fel:

- a VGA-t

- a hangkártyát

- a lan kártyát

- a bluetooth-ot

- a kártyaolvasót

- az intel alaplapi drivereket

vagyis nagyjából semmit.

Legyen kéznél valami (másik gép pl), amivel tudsz netet elérni, ha a gép mégse akarna kapcsolódni és letölteni.

Én erre egy már a win7 alatt is automatikusan működő külső USB-s wifi sticket használok.

És a Slimdrivers programot.

2017. nov. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 lali51 ***** válasza:
Youtubon nézz videókat Windows 10 telepítés kezdőknek.
2017. nov. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
És ha Helyreállítással csinálom és nem tartom meg a fájljaimat akkor a driverek is törlődnek? Ha igen akkor ennél a fajta újratelepítésnél se biztos, hogy le tudja magától tölteni a drivereket?
2017. nov. 11. 09:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!