Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy 400W-os táp elég ehhez a...

Egy 400W-os táp elég ehhez a konfighoz?

Figyelt kérdés
Gtx 1050TI, Intel i7-870, 8gb ram. Elég hozzá vagy be kéne újítani?

2017. nov. 11. 12:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Mint ezen kérdés:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__..

#1-es hozzászólásában leírtam: a konfig maximum (feltételezve hogy nem hajtod túl, és nem haszhálsz több videókártyát) 200 W-tot fogyaszt, szóval egy rendes gyártótól származó tápegység elegemdő lesz.

2017. nov. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy már egyszer írtam egy ilyen kérdést, csak nekem itthon van egy 400W-os tápom és sajnos rosszul fogalmaztam meg a kérdést az előzőben. De köszönöm a válaszod.
2017. nov. 11. 13:09
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

#1.Nincs kedvem leírni még egyszer.

"rendes gyártótól származó tápegység elegemdő"

Ilyen nincs!(remélem megérted már végre hogy Brand alapján NEM VESZÜNK TÁPOT!)

Kérdező:

Írd le hogy mennyi a keret és hogy mi a pontos típusa annak a tápnak.

2017. nov. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"Ilyen nincs!(remélem megérted már végre hogy Brand alapján NEM VESZÜNK TÁPOT!)"

De a brand lehet egy elsődleges szűrő.

Majd - a felhasználási céltól/rendelkezésre álló kerettől függően - lehet pontosítani, hogy kell-e drágább, hiper-szuper táp, vagy elegendő-e egy egyszerűbb modell.

2017. nov. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4.Inkább a belseje, vagy az OEM ha már elsődleges szűrő.

Pl. ott van az Antec VP amiből készült Delta, FSP és CWT beles változat is.(ott a kb. ez a sorrend minőségben)

Vagy a TT 530W Hamburg, Sirtec bele miatt elég kedvelt táp volt, de mivel később új belet kapott már inkább a hulladék kategóriába tartozik.(bár az olcsó kondikra a Sirtec bél sem mentség szerintem)

Szóval ezért mondom hogy a Brand nem sokat ér, ha egy betű a tipusból eldöntheti hogy hova lett pozicionálva a táp.(hogy épp raktárszórás volt vagy normális tápot raktak össze)

2017. nov. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!