Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől lehet drasztikusan...

Mitől lehet drasztikusan alacsony fps-em?

Figyelt kérdés
Vettem egy új pc-t a napokban, elég komoly "felszereltséggel"(Amd ryzen 7,gtx1060 6gb,16gb ram) és gondoltam felrakom az Assassins creed 4-et és a gta5-öt, de mind a kettő laggol, Assassin's creed alatt néha leesik az fps-em 30 körüli értékre úgy hogy még a grafikát is levettem, a GTA 5 is laggol, de néha még a CSGO is be-be szaggat pedig ott még nem is beszélhetünk akkora gépigényről (nem mint ha a többinek nem kellene simán futnia...) Win 10 pro op rendszerrel használom.

2017. nov. 13. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Driverek fennvannak?


Monitort a vga-ba dugtad, nem az alaplapba?

2017. nov. 13. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Minden driver megvan és természetesen a vga-ra is van kötve a monitor.
2017. nov. 13. 23:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát lehet pár oka ennek.

1. Szerintem ez a legvalószínűbb: a tápod nem megfelelő, nem bírja normálisan, egyenletesen ellátni az alkatrészeket.

2. Régi, lassú, rossz állapotban lévő merevlemez. Ez utóbbi előfordulhat zsír új HDD-knél is, érdemes lenne meglesni HDDSentinel-ben.

3. Van egy vagy akár több háttérben futó alkalmazás ami(k) leterheli(k) a gépedet, esetleg vírus.

4. Melegszik a géped, rosszul szellőzik a ház stb.

2017. nov. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!