Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért fagy le a laptopom?

DJW4RP3D kérdése:

Miért fagy le a laptopom?

Figyelt kérdés
Sziasztok. a Laptop egy Dell Latitude e6400. Most vettem bele új SSD megjajtót. A telepítés után szépen ment egy órát. Telepítettem a kellő programokat rá aztán elkezdte hogy meg fagy. Van mikor megy egy órát van amikor csak 10 percet. De van amikor bootnál meg fagy. A Winchester lednél folyamatosan világít meg állás nélkül és van amikor az egér reagál de nem enged semmire rá menni így ki kell kapcsolni. Most költöttem rá egy kisebb vagyont. Szerintetek az új SSD a rossz vagy alaplapos? Jelzem az elöző Winyóval is ezt csinálta csak ott bootnál fagyott meg és az 100/70es volt. Köszönöm a normális válaszokat.

2017. nov. 14. 06:13
 1/1 anonim ***** válasza:
A windows hibanaplóban kellene szétnézni
2017. nov. 14. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!