Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik márkát tartjátok...

Melyik márkát tartjátok megbízhatónak, minőséginek laptop esetében?

Figyelt kérdés

Én 3 év garanciával vennék gépet, szimpi a Dell, Lenovo, esetleg HP.


/Korabban Samsungom volt, de borzaszto...visszavittem 3 alkalommal, mire vegre visszaadtak a penzem. A termektamogatassal, ugyfelszolgalattal sem voltam elegedett./


Ezen belül melyiket ajánlanãtok ssd, min. i5-procival?



2017. nov. 14. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem a Dellek bejöttek eddig, mást nem használtam. Van lehetőség plusz gyártói garancia vásárlására is, persze jó pénzért.


Másoktól jót hallottam az Asusról, Acerről is.

2017. nov. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Dell mondanám, de inkább árfüggő a dolog. Vostro és afölött.
2017. nov. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nagyjából a Dell az aki még próbálgat néha szintet tartani, a többi gyártó elkorcsosul egyre jobban.
2017. nov. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen típusfüggő(vagyis ált. széria), nincs olyan laptopgyártó akinek minden terméke ajánlott lehetne.
2017. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mindegyik gyártó készít szemetet és minőséget is, így nincs értelme a határozott válaszoknak.
2017. nov. 15. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Koszi mindenkinek.


2. A Vostro folott mi van? Sajna nem vagyok teljesen kepben a generaciokkal

2017. nov. 15. 18:56
 7/13 A kérdező kommentje:

#4 es 6.

Koszi, de sajna pont ezert atlagos a ti valaszotok is. Ha ezt ki tudnatok egesziteni olyan infoval, ami hasznos is, h pl. akkor melyik a velemenyetek szerint jo termek, azt gondolom, hiteles lenne a valaszotok.

2017. nov. 15. 18:58
 8/13 anonim ***** válasza:
A Vostro is jó és afölött. Latitude, SPX.
2017. nov. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért mondják mert a régen lesajnált Acer gépek, pl elég jók egy árkategória fölött, és ez általában így van. Szóval árfüggő a dolog, nem annyira márka.

De ha tutira javasolnék akkor Dell Latiude. Azokból a gépekből sereg olyant láttam, ami 15 éve fut. Pl nekem is van egy Xp-s tartalék latitude-om.

2017. nov. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak pl Acerre [link]
2017. nov. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!