Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A monitorom kikapcsolt állapot...

A monitorom kikapcsolt állapotban, halk sípoló hangot ad ki, ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Egy Dell IPS monitorról van szó. Kikapcsolt állapotban sípol. Nem "üvölt", de lehet hallani. Néha folyamatos a sípoló hang, de hallottam már, hogy szakaszosan szól..valakinek hasonló? Vagy ötlet, mitől lehet?

2017. nov. 19. 16:04
 1/5 Dongaben ***** válasza:
Kapcsold ki a "Power" gombbal.
2017. nov. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát pont ez az! Hogy pont úgy adja ki a hangot :DD
2017. nov. 19. 16:31
 3/5 Szirty ***** válasza:

Kikapcsolva nem sípol. Amit te kikapcsolásnak tekintesz az valójában készenléti állapot. Persze ettől még nem kéne sípolnia, de a tápegysége ilyenkor is működik.

Kapcsold ki teljesen (kapcsolós elosztó rulez).

2017. nov. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szirty: Mindig kikapcsolom a monitort, de nem úgy, hogy kilövöm az elosztót. A gép leáll, majd a monitor "stand-by" módba kapcsol, én akkor szoktam kikapcsolni. Értem, hogy így készenléti módban van, de akkor sem kéne sípolnia. Ez mi lehet táp? kondi?
2017. nov. 19. 19:36
 5/5 A kérdező kommentje:
a másik dolog: ennek mi következménye van? kinyírja magát, vagy a gépet? vagy mindkettőt..
2017. nov. 19. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!