Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Csak 1 USB-n működik az egér...

Krist250 kérdése:

Csak 1 USB-n működik az egér frissítés után. Miért?

Figyelt kérdés
iObit-től letöltöttem laptopra is a Drive Booster 5-öt. Miután lefrissítette a régi programokat, nem működött az egér. Kiment belőle a világítás is. De csak azokban az USB-kben nem működik, ahova már dugtam korábban az egeret. Legalábbis csak ott működik, ahova még nem dugtam, csak frissítés után. Mi lehet a probléma, hogyan oldható meg? Laptop: DELL latitude E6430

2017. nov. 19. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami működik, minek Drive Booster? Tedd fel a chipset drivert próbából ismét.
2017. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert azt írta hogy nagyon régiek a programok, és frissítsem. Felraktam a chipset driver-t. Még mindig csak 1 USB-n működik az egér.
2017. nov. 19. 21:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Hardverazonosító alapján jobb frissíteni. És a gyártó honlapjáról. Nem tudom, én visszatenném a régieket, ha működnek...
2017. nov. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban a chipsetet kellett újrarakni. Csak nem tudtam, hogy hogy. Netről letöltöttem egyet, nem volt jó. Azután a gépen találtam egy chipset telepítőt véletlenül. Azt lefutattam, ujratelepítettem és működik! Köszönöm :)
2017. nov. 20. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!