Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez a számítógép jó lesz munkára?

Ez a számítógép jó lesz munkára?

Figyelt kérdés

Nos 90k volt a keret abból akarok munkára össze rakni egy gépet ,és videókártya mindenképp kell bele mert használok olyan progikat amihez kel videókártya ,ssd is kel egy irodai gépbe általában ,sőt általába ilyen gépekebe azt szoktak használni na meg amúgy is jobban járok ssd-vel mint hdd-vel gyorsab és ezekkel a progikkal dolgoznék Lazurus,Excel,World,PowerPoint,ServicePad,ViperXF


és ez lenne az összeállítás:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


ez így 95k ,de az a +5k még éppen éppen belefér de több már nem nos ez a pc jó lesz munkára?



2017. nov. 20. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Én megpróbálnék legalább 8 GB ramot szerezni.
2017. nov. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

jó rossz de legalább drága

házba nem megy bele az alaplap

a táp kuka

3x2 gb ram felejtős vga ról nem is beszélve

én a helyedbe itt [link] néznék körül egész használható gépek vannak fent

2017. nov. 20. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

LGA 1156 foglalatot szerintem felejtsd el, a keretbe Haswell is beleférne.


10 ezer körül nézz egy H81 lapot, igazából mindegy a típus.


Processzor: [link]


Memória: [link]


SSD OK.


Ház + táp: [link] (Amit te néztél ház, csak mini ITX-et fogad.)


VGA-ból minimum egy GT 1030-at vegyél.

2017. nov. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De nekem játékra nem kel a gép csak munkára ,semmien játékkal nem játszanék!
2017. nov. 20. 08:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Pontosan milyen program alá is kell vga? Csakmert nagyon nem áll össze a kép, azok a progik (pl 3d szerkesztők), mihez vga kell, általában piszkosul nem csak valami ótvar kártyát igényelnek... Amihez meg ótvar kártya is elég, azt kihajtja egy jobb integrált is.
2017. nov. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De ember nem látod ,hogy ott van a ViperFX egy integrált videókártya azért csak nem olyan mint egy igazi ,még ha erősebb lenne akkor is az igazi vga van előnyben ,max az integrált videókártya egy GT 220-al meg G 210-el van előnye az integráltnak ,szóval ehez kel vga :D!
2017. nov. 20. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!