Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » RAM csere probléma. Hol lehet...

1valaki1 kérdése:

RAM csere probléma. Hol lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Szóval van egy régi alaplapom, amihez vettem 8gb RAM-ot, mert a 4-et már keveslettem. A hiba viszont az, hogy miután behelyeztem a memóriákat és elindítottam a gépet 3 rövid sípolás után fekete képernyő jelenik meg. A RAM-okat Single-channel módban helyeztem el.


Alaplap típusa: MSI P45D3 Platinum

Leírása: [link]


Memória: Kingston 4GB DDR3 1333MHz HX313C9F/4

Leírása: [link]


Próbáltam mindenre odafigyelni, hogy kompatibilis legyen. Egyszerűen nem tudom mi lehet a probléma forrása. A válaszokat előre is köszönöm!



2017. nov. 22. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért single módban, inkább dualba tedd!
2017. nov. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az elsőbe tedd a 4, a 3. a 8.
2017. nov. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat most nézem, hogy rosszul fogalmaztam. 2x4gb-ot vettem. Tehát teljesen új mind, a régiket meg kihajítottam. Az 1# kommentre válaszolva próbáltam, de csak a 3 sípot kaptam.
2017. nov. 22. 17:47
 4/6 anonim ***** válasza:
Igazából a memória ritkán romlik el, jobban előfordul, hogy a slot hibás, főleg régebbi gépnél. Ha másik, új memória sem jó, akkor könnyen lehet slot hiba.
2017. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, de a régiekkel továbbra is működik. Ez a hiba csak az újaknál áll fenn.
2017. nov. 23. 14:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg kompatibilitási probléma, de valaki mondja már meg, hogy hol.
2017. nov. 23. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!