Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nincs hangja a monitorba...

Miért nincs hangja a monitorba épített hangszórónak?

Figyelt kérdés

Xbox onet össze kötöttem a monitorral

HDMI kabellel és semmi hangja a gyari hangszórónak. Hogy lehet beállítani?



#monitor #Xbox One #monitor beépített hangszóró
2017. nov. 28. 21:31
 1/9 anonim válasza:
Szerintem az lehet a baj, hogy XBOX-ot nagyon nem szereti, de nem értek hozzá annyira, én erre tudok gondolni.
2017. nov. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Dongaben ***** válasza:
Hülyeségnek tűnik, de a monitor saját menüjében szétnéztél? Esetleg, ott nincs engedélyezve.
2017. nov. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy meg gépen se szolt pedig megtalalta a hangszoro nevet meg mutatta is hogy szól de hang az semmi. A monitor menuebe pedig levan tiltva vagy nem tudom a hangszóró jel nem lehet ra nyomni.
2017. nov. 28. 22:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem az a gond,hogy a monitor hátulján van egy jack bemenet? Nekem is van beépített hangszórós monitorom, sőt kettő is volt,az egyik megadta magát,de mindkettő hátulján ott volt a jack bemenet. Sz.géppel úgy működött,hogy egy jack "apa"-jack "apa" kábellel kötöttem össze a hangkártyával. Ennek nézz utána!
2017. nov. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is arra tippelek, hogy HDMIn nem vesz hangot a monitor. Gyakori probléma ha monitort akarnak használni konzolokhoz, hogy külön kell megoldani a hangkivezetést az optikai kimeneten.
2017. nov. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Semmi fele jack csatlakozó nincsen DVI,VGA,HDMI bementek vannak.

Es pcn se mukodott! Itt van a monitor tipusa: ACER SA230BID

2017. nov. 29. 20:01
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért az, hogy PCn se szól valamiféle jelzésértékű kellene, hogy legyen. Megnéztem a hivatalos oldalt és sehol nem írnak olyan, hogy ezen a modellen van hangszóró. A képeken nem is látok semmi arra utaló kialakítást ahol a hangszóró lehetne. Mindenhol egybefüggő egyben kiöntött műanyag panelek veszik körbe.


Azt el tudom képzelni hogy ugyanaz a menüje mint a hangszórós darabnak, de elég valószínű, hogy azért nem szól mert egyszerűen nincs benne.

2017. nov. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Itt a hivatalos oldal es en itt lattam hogy elvileg 2wattos hanszoronak kene benne lennie.

[link]

2017. nov. 30. 17:05
 9/9 anonim ***** válasza:

Ott van egy nagy egyes szám a 2W Speakers mellett. Az azt jelenti, hogy lábjegyzetben megjegyzés. Ott pedig ez olvasható:

"1. Specifications vary depending on model and/or region."

Tehát modell és országfüggő, hogy tartalmazza-e ezt az opciót. Lehet, hogy a Te típusodban eleve nem is volt. Szegényebb országokban sok terméket egy kicsit felhígítva, egy kicsit szerényebb tudással árulnak hogy spóroljanak valamit. Talán ezért is olyan a menüje, mondtad, át van húzva a hangszóró. Annyira sem vették a fáradságot hogy átírják a szoftvert, csak kihagyták az elemet.

2017. dec. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!