Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Üdv! Laptop mellé, amiben...

Barney31 kérdése:

Üdv! Laptop mellé, amiben integrált hangkártya van ugyebár, érdemes lenne-e beruházni egy külső USB kártyára? A hangcucc, amin filmeznék is Logitech Z625 2.1, de fülesre is dugnám. (HyperX Cloud). Köszi! Az Asus Xonar U5-öt nézegettem.

Figyelt kérdés
2017. dec. 1. 15:39
 1/3 Takysoft ***** válasza:

Attól függ.

Szeretnéd kiasználni, hogy a Z625-ben van optikai bemenet?

(abban azesetben ugye maga a hangfal a DAC)


Hát az én tapasztalatom, hogy a Realtek cuccai se rosszak manapság (azt szokták adni az alaplapokon).


De ha fontos a remek hangminőség, akkor ennél talán jobb kéne.


Bár ha számítana a hangminőség, komolyan dolgokat vettél volna... Z625-höz meg HyperX Cloudhoz szerinten az alaplapi se rossz.


Rendeld meg neten, próbáld ki, és 14 napig visszaviheted.



Annyit hadd korrigáljak, ha szabad, hogy se az alaplapi hangchip, sem pedig az USB-s DAC nem "kártya". Ha ezeket kártyának hívod, hülyének fognak nézni.

2017. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azt mire értetted, hogy ennél talán jobb kéne?

A Realtek integrálttól vagy a Xonar U5-től?


Lehet az lesz.. megveszem és max visszaküldöm.

Személy szerint én sok minőségbeli javulást várok.

2017. dec. 1. 16:34
 3/3 A kérdező kommentje:
A Xonar U5 egy kompakt, 5.1 csatornás USB hangKÁRTYA és fejhallgató-erősítő 192 kHz/24 bit HD hanggal és Sonic Studio csomaggal.
2017. dec. 1. 16:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!