Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit javulna a gép teljesít...

Mennyit javulna a gép teljesítménye? Elég lenne full hd felbontás felett játékra?

Figyelt kérdés

jelenlegi gépem:

i5 6500 cpu

asus asus h110m-k alaplap

jelenleg 8 Gb dd4 ram de nemsokára 16 lesz

és egy r9 280x vga

ja meg egy fsp hexa 550w táp

amit cserélnék egy vga lenne gtx 1060 amire gondoltam javulna a gép na meg a táp nem lenne kicsi?



2017. dec. 6. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem sokat javulna, ez olyan váltás lenne mintha GTX 1050Ti-ról akarnál váltani azaz lenne előrelépés csak nem éri meg.

Szerintem várd meg a következő generációt, addig simán el lehet még lenni az R9 280X, ami nem annyira gyenge VGA.

2017. dec. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek.
2017. dec. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és amúgy a táp elég valamint a proci az még egy ideig jó nem? csak mert néztem hogy megint jó generáció van meg minden de procit nem akarok venni.
2017. dec. 6. 19:20
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem egy ideig nem lesz gond, ha mégis érdemes megvárni amíg olcsón, használtan be tudsz szerezni egy 6700/7700-t.

A táp elég.

2017. dec. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem legalább 1070 vagy semmi. 1060 ahogy előttem is írták nem dobna annyit amennyit ráköltenél. A gép amúgy rendben van tudod majd fejleszteni.
2017. dec. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 MGéza ***** válasza:
Mi a cél? FHD-ra elegendő a mostani vga-d is bőven. A legjobb ár-értékarányt szerintem jelen pillanatban nem túl drágán az RX 580 8gb-s verziói hozzák, bár a vízcsapból is nvidia gtx 1060 folyik.
2017. dec. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=19yMc2L6ogo


Én úgy néztem, hogy a 1050Ti kártyával van kb. párban a 280X. Fogyasztása viszont előbbinek jóval kisebb és biztos hogy jó tuningpotenciál van benne, ahogy a 9x és 10x sorozatú kártyákban is, azaz kicsit meghúzva el is hagyja a 280X-et.


[link]


1060 3gb 1 ventis, tehát nem annyira tuningra való. Szerintem előre lépés, nem kicsi. Árából lejön, amiért a tiedet el tudod passzolni.


[link]


Itt a Palit 6Gb +20k-val drágább.


A több vram miatt magasabbra veheted a beállításokat, szebb grafikával játszhatsz, a kártya elég erős hozzá. Te tudod, mennyit szánsz rá, elég nagy a különbség sajnos.

2017. dec. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!