Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erős processzor vagy erős...

Erős processzor vagy erős videókártya? I5-7600k +gtx1080 vagy i7-770k+gtx1070?

Figyelt kérdés
Mi éri meg jobban? Dark souls 3-at, Witcher 3-at, Leage of Legends-t szeretnék elsősroban streamelni hd-ban 60 fps-sel, erre szeretnék számítógépet venni, csak a gépház tartalmára kb 400.000-et tudok rászánni max. Kérdés hogy i5-7600k gtx1080 vagy i7-7700k gtx1070 kombó éri meg jobban, árban ugyanott jönnek ki (GPU-GPU és CPU CPU közt az árkülönbség szerintem egyforma ezért egy árba jön ki az összegük). Van olyan aki például i5-7600k-t vett és később megbánta? Állítólag nem elég stabil, lemegy az fps az újabb játékoknál 60 alá. És egyébként ha én szeretném összerakni a gépem, megéri külföldről rendelni az alkatrészeket, hogy ne rakódjon rá a 27% áfa? Köszi

2017. dec. 7. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Játékhoz a vga mérvadó, 7600k bárhova elég. Külföldről meg bézd meg az árakat, máshol is van áfa, igaz hogy kevesebb de cserébe van szállítási költség, illetve eu-n kívül vám is. Én itthon olcsóbban össze tudtam rakni egy gépet mintha németből rendeltem volna, pedig ingyen szállítás is lett volna.
2017. dec. 8. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Amazon.de szállít magyarországra érdemes összehasonlítani az árakat mielőtt rendelsz, nincs nagyon nagy különbség mivel a forint nem túl erős.

Streamelni amúgy egy ryzen 7 lehet, hogy jobb.

2017. dec. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nagyon nagyon cpu intenzív fps játéknál az i7 + gtx 1070 páros mellett szerintem magasabb lenne a minimum fps . De ha már húzni is lehet a 7600k -akkor meg el lehet érni ugyan azt az fps számot érni ,. De ilyen játékok amiket írtál fölösleges pénz kidobás mind2 kártya, egy 3 gigás gtx 1060 elég . Főleg hogy lockolod 60 fps re a játékokat.
2017. dec. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!