Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2x4 GB RAM később bővíthető...

2x4 GB RAM később bővíthető ugyanolyan típusú 2x4 GB-os RAM-mal?

Figyelt kérdés

Gép vásárlása előtt állok. Gondolkozom, hogy 2x4 GB vagy 2x8 GB RAM legyen-e a gépben, de mivel most eléggé magasak a memóriaárak, elképzelhető, hogy egyelőre egy 2x4-est veszek a PC-be és inkább költök a tápra többet, minthogy vegyek egy 2x8 GB-osat. A kérdésem az lenne, ha most a 2x4 GB mellett döntök, akkor az később bővíthető-e teljesen ugyanolyan típusú 2x4 GB-ossal? Hisz akkor meglesz a 16 GB memória.

Úgy tudom, működik a dolog, de azért inkább kiírtam a kérdést ide is.



2017. dec. 11. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze mehet. Csak arra figyelj, hogy olyan lapot vegyél akkor amin 4 ram slot van.
2017. dec. 11. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen bővíthető. Nem dísznek van 4 RAM foglalat az alaplapon.
2017. dec. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Persze, 4 RAM slotos alaplap lesz a gépben.

2017. dec. 11. 19:15
 4/5 anonim ***** válasza:
50%
Egyébként is, ha nem 200k feletti gépet raksz össze, akkor 8 gb ram is bőven elég játékra.
2017. dec. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A gép 200 ezer Ft feletti, jelenleg 250-270 között van a konfig HDD-k nélkül (azok már megvannak). Nem csak és kizárólag játékra lesz használva, hanem videó- és képszerkesztésre is, nem is írtam olyat, hogy a játékok miatt lenne szükséges a több RAM.
2017. dec. 11. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!