Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra melyik jobb? Ryzen 3...

Játékra melyik jobb? Ryzen 3 1300X vagy I5 7400?

Figyelt kérdés
2017. dec. 13. 22:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az i5-öt mondanám.
2017. dec. 13. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Van egy vagon teszt youtube-on. Meg máshol is . Nézd meg őket és döntsd el te... De szerintem a ryzenbe most van jövő. Én is most állok át ryzen-re csak én 1600x-et veszek ...
2017. dec. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
7.genes i5 kb. Egy szinten van a ryzen 5-ösökkel csak egy nagyon picit dől játékba az i5 felé a mérleg,mert egy magon erősebb mint az AMD de pár Fps-ről van szó szabad szemmel úgyse szúrod ki hogy 100 vagy 95. Viszont az i5 ezt 80-90% kihasználtsággal míg a ryzen lazán 30-40%-on,tehát ebből látszik hogy mennyire kiforratlan még.Az Intel is pánik szerűen adta ki az új Coffe Lakes 8.genes procikat,mert látta végre a potenciát az AMD-be,eredetileg 2018-ra szánták. Ők is áttértek a több mag/szálra a konkurenciát követve így egy 8.genes i5 már 6mag/6szállal dolgozik.Ezzel lehet öngólt rúgnak mert így lerövidítik a 7. és az előtte levő generácio időtartamát,de ez a játékfejlesztőktöl is függ. A lényeg ha jövőben gondolkodsz mindenképpen ryzen,jobb ár/érték arány miatt.
2017. dec. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!