Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnap vásároltam egy Gamer...

Tegnap vásároltam egy Gamer egeret a nagyon olcsó árkategóriából (nagyjából 3000FT volt) és néha azon kapom hogy egyszerűen elugrik a kurzor valahova ahová én nem szeretném, mi a probléma?

Figyelt kérdés

Én elsősorban a hozzá vásárolt egérpadra gyanakszom, nem tudom hogy ebben az árkategóriában az egerek szenzora/lézere mennyire kezeli jól a többszínű felületet, ezért gondoltam megkérdezem hátha tudja valaki és megnyugodhatok hogy nem az egérrel van probléma, hanem az alátéttel.

Egér: (Genius X-G200) [link]


Egérpad: [link]

(Erről nem találtam képet, gondolom valami hamisítvány)



2017. dec. 20. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Vörös optikához vettél vörös felületet? Taps, taps. Arra nem gondoltál, hogy a vörös szín elnyeli a vörös fényt és nem kap visszajelzést az egér?

Az egér meg max címkézésében gamer. A legalapabb 500 forintos egerekben van 800 dpi, a tiedben van 1000, azta :D Mivel a szenzorról egy szó sem esik, jó esetben pontosan ugyan az van benne, amit egy 2000 FT-os bill+egér kombónál az egérben találsz (bár 3000 FT-ért nem is meglepő).

2017. dec. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez az egér azért gamer, mert úgy néz ki és világít. Egy kézre illő olcsóbb egér ugyanezt a teljesítményt nyújtja. Ezt nem azért írom le mert jaj de buta vagy hogy ilyet veszel, hanem hogy legközelebb felesleges több pénzt kiadni egy ilyenért.


Hogy a kérdésre is válaszoljak, igen, az egered az egérpad miatt pattog, amikor a vörös színhez ér.

2017. dec. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, a hangnemet megértem mert gondolhattam volna rá, ez mindenképp az én hibám. Azt nem is feszegetem hogy "de akkor miért árulnak ilyeneket egy hardveres boltban" mert a válasz az rá hogy a hülye úgyis megveszi.

Volt egy egerem amit eddig használtam, irodai munkára lett kitalálva és kb. 1500FT volt, és úgy gondoltam hogy nem kell drágább hiszen azzal is kiválóan tudtam mindent csinálni, csak hát bekrepált.


Illetve mindezek végén megkérdezném, hogy ha más szinű (mondjuk kék) egérpadot vásárolok az nem zavarja össze, vagy vegyek inkább egy teljesen feketét, vagy egszinűt?

2017. dec. 20. 15:06
 4/5 anonim ***** válasza:
természetesen ha nem vörös színű, azzal gond nélkül menni fog.
2017. dec. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tapasztaltam már, hogy zöld színű egérpadon a vörös fényes egér pattogott. A matt fekete a legjobb választás.
2017. dec. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!