Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes ebay-ről külső merevle...

Érdemes ebay-ről külső merevlemezt rendelni?

Figyelt kérdés
Vannak ilyen külső HDD-k 2-3 ezer forintért. Érdemes-e ilyet rendelni vagy átverés és pénzpocsékolás?

2017. dec. 26. 23:56
 1/8 T/Z ***** válasza:

Ezek nem csak külső tokok?


Linkelnél párat?

2017. dec. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ránéztem. Ezek csak tokok. Üresek.

Amelyiknek a nevében ott van az a szó, hogy "case" az csak tok.

Amelyikben meghajtó is van, az ennek az árnak a többszöröse.

2017. dec. 27. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tuti nem rendelnék hdd-t sem külsőt sem belsőt ebay-ról.
2017. dec. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 T/Z ***** válasza:
51%

#3


Jó, akkor ne rendeljél.

Vegyél Hardverapróról inkább olyan embertől, aki bizony ebayről rendeli nagy tételben fillérekért, és eladja némi felárral.

Ha ez neked így jobb, csak tessék nyugodtan. :D

2017. dec. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem azért írtam, hogy e-bayról nem vennék. Egyszerűen a hazai boltjaim, és rendeléseim miatt írtam. Maximum 3 nap alatt megkapok mindent, vagy hdd-t a helyi boltból fél óra alatt. Véleményem szerint azt a két-három vagy esetleg 4 ezer forintot nem éri meg az e-bayról való rendelés. Legfeljebb akkor, ha van türelmed, vagy időd, vagy nem sürgős a dolog és kivárod, mire megérkezik, és fohászkodsz, hogy TÉNYLEG azt kapd amit vettél.
2017. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja, hardverapróról nem veszek hdd-t. Ez alap. Amit érdemes onnan venni (persze jó hátterű eladótól) az proci, vagy memória. Hdd-t venni onnan zsákbamacska.
2017. dec. 27. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A másik meg: tízen valahányért újonnan gyakorlatilag egy-két-esetleg három nap alatt nehogy már ne érje meg venni hdd-t amit előtted senki sem használt, vagy ha garanciás probléma merül fel nem kell hetekig szarakodnod ilyen ügyekkel. Manapság a legolcsóbb számtech portéka tár/kapacitás/gyorsaság szempontjából a hdd.
2017. dec. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Még Magyarországon is!
2017. dec. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!