Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer egeret szeretnék vásárol...

Gamer egeret szeretnék vásárolni első sorban FPS játékokhoz milyet vegyek?

Figyelt kérdés

Az alábbi két egeret néztem mi a véleményetek róluk?


[link]


[link]


vagy esetleg valami jobb haszonló árban?


2018. jan. 8. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:

A razert hagyd.


Páromnak is az van, és épp most szp vele, mert a program elcs.szte a beállításait, pluszban a Raser oldala, ahol helyreállíthatja nem működik.

Jó, most valamit sikerült hekkelnie, de valami két órát túrta a netet, mire talált használható megoldást.


Logitech is jó, feltéve, ha nem balkezes vagy :D

2018. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egeret a fogásodhoz és a kézméretedhez érdemes venni. Legjobb ha kipróbálod a boltban.


Prohardver egerajanlo:

[link]


Ezeket ajanljak, illetve ezekkel a szenzorokkal a tobbi eger is szoba johet.

2018. jan. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A HyperX-et felejtsd el, túlárazott hulladék. A DeathAdder 2013-nál sokkal jobb az új DeathAdder Elite.

Az újabb egerek közül a CM MasterMouse MM530 a kedvencem, ár-érték arányban verhetetlen.

2018. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Zowie, logitech, steelseries. Megnézed prok mivel játszanak és azok közül választasz olyat ami kényelmes. Én zowiet vagy logitechet vennék a helyedbe
2018. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem DeathAdder-em van, imádom. A szenzor tökéletes, de maga a formája az ami miatt nem cserélném le semmire. Nyilván ez egyénfüggő, nem biztos hogy neked is kényelmes lesz, pláne ha nincs elég nagy kezed, mivel ez nem éppen kicsi, na meg a súlya is elég nagy.
2018. jan. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Viszonyítás képpen jelenleg egy a4tech x7 bk750em van az nagyon kenyelmes de szeretnék valami. Komolyabbat venni.
2018. jan. 8. 20:06
 7/7 dobs zsombor válasza:
Szia szerintem ez a legalkalmasab egér az a Logitech G502 itt egy link róla ez egy nagy fps egér [link]
2018. ápr. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!