Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A Bitcoin miner hogy kerül...

A Bitcoin miner hogy kerül összeköttetésbe az online pénztárcámmal?

Figyelt kérdés

Jó lehet ez egy hülye kérdés de én most kezdtem el a témával foglalkozni.Úgy tudom hogy mi az, mi történik, milyen értelembe értsem a bit coin pénzt stb.Tudom milyen módszerekkel lehet kűlönbőző kripto valutákat bányászni, átváltani, küldeni egyik online számláról a másikra.De ha veszek pl egy Antminert csatlakoztatom a konnektorhoz és tovább hogy kötődik az össze az én online tárca számlámmal ? Ez a része nem világos az egész dolognak. Meg épp ez hogy működik videókártyás megoldással? nyilván kell egy alaplap abba a többi cucc mint egy normál gépbe de tovább?


Elfogadok akármilyen hosszú leírást is! Nagyon érdekel a téma elfogok majd kezdeni bányászni, csak eddig nem volt nagyon lehetőségem, de egész nap angol és magyar fórumokat olvasgatok a témával kapcsolatban addig amíg nem lesz minden világos!


2018. jan. 9. 21:32
 1/2 A kérdező kommentje:
Az online tárcát úgy értem hogy ami a Coinbase oldalon van például.
2018. jan. 9. 21:33
 2/2 anonim ***** válasza:

Antminert én nem vennék a helyedben, brutál pénzeket kérnek érte, és ha egyszer bedől az egész, akkor semmit nem fog érni.. A videokéártyékat még mindig el fogod tudni addni, de összefoglalom.


_Ha Antminert akarsz, akkor csakis az Antminer S9-et ajánlom. Nem olcsó, sőt 1 milla fölött van, de a legjobb nyereséget ez hozza, ha 1 milláért veszel, akkor is 5-6 hónap alatt megtérül.

Antminer: kell egy accont Antminerhez, ahol gyülik a bányászott botcoin. Ehhez nem értek, de youtube a jó barátod.

Videokártyás megoldás hasonló. Nekem Nvidia kártyáim vannak, amivel két opció van: Nicehash, vagy Zcash. Nicehash a legegyszerűbb. Reggelsz nicehash.com-on, letöltöd a megfelelő bányász progit, AMD/NVIDIA. Beírod a bitcoin adresst (ezt reggelésnél megkapod), és elindítod a progit. Automatikusan felismeri a kártyákat. Nicehahs előnye, hogy van vagy 20 algoritmus (altcoin) ezeket bányászod felváltva, mindig azt, ami a legnyereségesebb, és ezt Bitcoinban kapok kifizetve. Kifizetés, nem a legjkobb... külső számlára 0,1 BTC. ami elég húzós összeg, és a 4 1080 TI-mel is kb 2 hónap egy kifizetés... viszont bitcoin, ha ez kell mindenképp.


Videokártyás bányászatnál csak a VGA számít, meg hogy megfelelő táp legyen. Egyszerű BTC alaplap, amin van minimum 6-7 pci-e slot, 10 ezer Ft-os intel proci, 4 GB ram, WIN10.


A másik opció a Zcash. Ehhez én a nanopool.org-ot használom. reggelsz, letöltöd a megfelelő toolt NVIDIA/AMD. A bányászott coin itt gyűlik amieddig el nem éri a 0,01 ZEC-et, ekkor kifizeti egy megadott számlára, pl JAXX, vagy akár Coinbase.

2018. jan. 10. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!