Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tablethez OTG-vel lehet ilyen...

KoRn III kérdése:

Tablethez OTG-vel lehet ilyen trükköt?

Figyelt kérdés

Van egy tabletem, és egy otg micro usb átalakító kábelem, amely usb anyát ad a készüléknek. A kérdésem az lenne, hogy ha erre az egy anyára beszerzek egy USB HUB-ot, azaz elosztót, akkor az nem okoz e valamilyen zűrt áramellátás terén. Mennyit köthetnék rá maximum? Természetesen függ a csatlakoztatott dolgoktól is. Billentyűzet, egér és pendrive lenne a sorban!


(3450 mAh az akksija)



2018. jan. 14. 22:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tud annyit leadni. És kezelni sem az opendszere szerintem
2018. jan. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Android 7.0

Lehet kapni otg hub-ot is, ami ugyanolyan anyát ad, csak egyszerre többet. De mivel nekem most csak olyan van, ami egyet ad, azért szeretném kipótolni még 1-2-vel ha ez lehetséges

2018. jan. 14. 22:57
 3/8 Argloss ***** válasza:

Simán. Ha lehet külső energiaforrást kötni a hubra, akkor külső merevlemezt is köthetsz rá.

A telefonomnak nem okoz gondot a billentyűzet, egér, pendrive kombó. (Redmi 3)

2018. jan. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Huboknál vmi ilyesmi van, hogy 500mA/slotot tudnia kell szabvány szerint, és 4 slot felett már külső áramforrás kell neki. De ennyit nem biztos, hogy kiszolgál a tableted.


Azt hiszem régen próbáltam is, és viszi a hubot. Én reálisan 2-3 eszközt javasolnék, amiből max egy legyen nagy eljesítményű (külső vinyó).

2018. jan. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 Elfelejted, hogy az egész hubot viszont egy usa portba dugtad a tableten, aminek szintén van felső korlátja, és az a mérvedó. Most ez változhat nyilván tabletenként, de én egyszer utána néztem, hogy még az ultrabookom se ad le elég kakaót egy külső vinyónak! Szóval ilyen egér pendrive mehet, de "nagyobb" fogysztású dolog csak akkor, ha van külső áramforrása a hubnak.
2018. jan. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Vincsóban nem gondolkoztam, pont az áramellátás miatt. Egér, billentyűzet és pendrive a cél :D Illetve ha többet elbírna, akkor lehet szó több pendrive-ról, vagy kisebb dolgokról, de én igazából 3-mat szeretnék csak használni.


Lenovo tab 7 essential az eszköz.

2018. jan. 15. 14:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Vinyóban*
2018. jan. 15. 14:37
 8/8 A kérdező kommentje:
Utólag a kérdésre rákeresőknek üzenem, simán tudtam többet is használni, és az akksit sem zabálta ;)
2019. dec. 17. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!